Van Merkez için internet sağlayıcısı önerisi

talhamucurlu

Hectopat
Daha fazla  
Selamlar, 6 aylık bir süre için Van'a geldim süre kısa olduğu için taahhütsüz internet sağlayıcısı olması daha uygun olur, özellikle TT olmasın lütfen. Oturduğum bina yeni yapıldığı için henüz iskan alınmamış ve bu sebeple altyapı sorgulamalarda göremiyorum fakat binamızda interneti olanlar var. Önerdiğiniz bir sağlayıcı var mı? Ya da İSS'leri arayıp kendim sorgulama yapmam daha mı mantıklı?

Selamlar, 6 aylık bir süre için Van'a geldim süre kısa olduğu için taahhütsüz internet sağlayıcısı olması daha uygun olur, özellikle TT olmasın lütfen. Oturduğum bina yeni yapıldığı için henüz iskan alınmamış ve bu sebeple altyapı sorgulamalarda göremiyorum fakat binamızda interneti olanlar var. Önerdiğiniz bir sağlayıcı var mı? Ya da ISS'leri arayıp kendim sorgulama yapmam daha mı mantıklı?

Türk Telekom ortalama bir internet veriyor 6 yıla aşkın kullanımımda arada bir kesinti yaşasamda beni üzmedi neden böyle bir algı var anlamıyorum.

İllaki daha çok para olsun diyorsan bilindik internet sağlayıcılarını benden daha iyi bildiğin aşikar.
Ancak herhangi bir siteden fiyatlandırmaya baksan bile altyapı için konumunu soracaktır sende belirttiğin durumda nasıl olcagını bilemem.

Türk Telekom ortalama bir internet veriyor 6 yıla aşkın kullanımımda arada bir kesinti yaşasamda beni üzmedi neden böyle bir algı var anlamıyorum.

İllaki daha çok para olsun diyorsan bilindik internet sağlayıcılarını benden daha iyi bildiğin aşikar.
Ancak herhangi bir siteden fiyatlandırmaya baksan bile altyapı için konumunu soracaktır sende belirttiğin durumda nasıl olcagını bilemem.
Hocam Türk Telekom taahhütsüz vermiyor. 6 aylık "Yazlık İnternet" kampanyası var ve 16 mbps internet 100TL. Bu fiyat da o hıza göre çok pahalı.

Geri
Yukarı