Wi-Fi için internet sağlayıcısı önerisi

aspenaX

Hectopat
Merhaba, Türk Telekom taahhüt'ü 3 ay sonra bitiyor ve taahhüt bittikten sonra Aylık 550 TL olacağını söylediler ve internet paketimiz 50Mbps. Yani çok pahalı o yüzden farklı operatöre geçmeyi düşünüyorum. Altyapı olarak VDSL 75Mbps altyapım var hangi sağlayıcıyı önerirsiniz?

TurkNet'e baktınız mı? Netspeed'e de bakılabilir. Hangisi ucuz ve daha hızlı internet sağlıyorsa ona geçin derim.

Hocam daha hızlı gibi karşılaştıramıyorum çünkü her siteden alacağım paket 100 Mbps olanı olacak çünkü 75 Mbps altyapım var. Ve buna bakarak en ucuz Millenicom sağlıyor. Ama sağlayıcıları denemediğimden dolayı bir problem olur mu olmaz mı bilmiyorum.

Hocam daha hızlı gibi karşılaştıramıyorum çünkü her siteden alacağım paket 100 Mbps olanı olacak çünkü 75 Mbps altyapım var. Ve buna bakarak en ucuz Millenicom sağlıyor. Ama sağlayıcıları denemediğimden dolayı bir problem olur mu olmaz mı bilmiyorum.
Sana verilecek açık port var mı? Millenicom, Turknet, Netspeed vesaire... gibi firmalar taahhüt yok istediğin zaman sözleşmeni fesh edebilirsin.

Kablonet altyapınız varsa alın geçin hocam, diğer belirtilen operatörlerin deneyimlediğim kadarıyla satış sonrası hizmeti berbat. (Millenicom yine aralarında en iyisi)

Sana verilecek açık port var mı? Millenicom, Turknet, Netspeed vesaire... gibi firmalar taahhüt yok istediğin zaman sözleşmeni fesh edebilirsin.
Enflasyonist ortamda bu bir dezavantaj, 2 yıllık sabit fiyat için taahhüt alıp kullanacaksınız. Tabi ki taahhütsüz kullanabilirsiniz ama bunu eskiden olduğu gibi büyük avantaj gibi anlatmak bence yanlış.

Kablonet altyapınız varsa alın geçin hocam

Hocam 560 TL 50 Mbps olanı. Aşırı pahalı değil mi sizce de diğerlerine göre?

Enflasyonist ortamda bu bir dezavantaj, 2 yıllık sabit fiyat için taahhüt alıp kullanacaksınız. Tabi ki taahhütsüz kullanabilirsiniz ama bunu eskiden olduğu gibi büyük avantaj gibi anlatmak bence yanlış.
Buna da katılıyorum gibi. Ama fiyat artışı kafanıza yatmazsa zaten iptal edebiliyorsunuz.

Hocam 560 TL 50 Mbps olanı. Aşırı pahalı değil mi sizce de diğerlerine göre?

2 3 ay önce 50Mbit'i 250 TL'ye almıştım. O zamandan beri fiyatları takip etmiyorum ama bu kadar artmış olamaz. Kablonet'i arayıp sorabilirsiniz, TurkNet altyapısı üzerinden de hizmet sağlıyorlar ama KabloTV vs olmuyor.

Buna da katılıyorum gibi. Ama fiyat artışı kafanıza yatmazsa zaten iptal edebiliyorsunuz.

Tabii ki hocam, o da bir avantaj ama ona zam gelince diğerlerine de gelmiş oluyor.

Taahhütsüz fiyat, taahhütlü fiyatın altındaysa denenebilir. Hem test etmiş olursunuz.

Yeni konular

Geri
Yukarı