Vanguard açıkken CS2 çöküyor

İşletim sistemi
Windows 11

HeNiX

Kilopat
Yer
Trabzon
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
RAM
16 GB CL15 2133MHz 1.2V
Ekran kartı
Asus ROG Strix GTX 960 2GB
Anakart
MSI H110M PRO-VD
İşlemci
i3 6098P
Daha önce CS2'nin sürekli çöktüğü ile ilgili bir konu açmıştım ama çözüme ulaşamamıştım. Geçen gün çöktüğünde arka plandaki uygulamaları tek tek kapatıp denedim sıra Vanguard'ı kapatmaya geldiğinde kapattıktan sonra oyuna girdim ve daha hiç çökmedi. Bugün oynarken yine çöktü ve aklıma tekrar Vanguard'ı kapatmak geldi. Vanguard'ı kapatınca oyunum çökmüyor. Vanguard neden böyle bir sorun açıyor?

Son düzenleme:
Daha önce CS2'nin sürekli çöktüğü ile ilgili bir konu açmıştım ama çözüme ulaşamamıştım. Geçen gün çöktüğünde arka plandaki uygulamaları tek tek kapatıp denedim sıra Vanguard'a geldiğinde oyuna girdim ve daha hiç çökmedi. Bugün oynarken yine çöktü ve aklıma tekrar Vanguard'ı kapatmak geldi. Vanguard'ı kapatınca oyunum çökmüyor. Vanguard neden böyle bir sorun açıyor?

Saçma Riot'un saçma işleri. Her haltı hile ya da saçma program olarak algılıyor. VMware kullanamamıştım Vanguard açıkken. Ayrıca çekirdekte çalıştığı için istediğini yapabiliyor.

Daha önce CS2'nin sürekli çöktüğü ile ilgili bir konu açmıştım ama çözüme ulaşamamıştım. Geçen gün çöktüğünde arka plandaki uygulamaları tek tek kapatıp denedim sıra Vanguard'ı kapatmaya geldiğinde kapattıktan sonra oyuna girdim ve daha hiç çökmedi. Bugün oynarken yine çöktü ve aklıma tekrar Vanguard'ı kapatmak geldi. Vanguard'ı kapatınca oyunum çökmüyor. Vanguard neden böyle bir sorun açıyor?
hiçbir yerde çözümünü bulamadım. kimisi sistem kötülüğünden kimi genel sorun olup çözümünün olmadığından bahsetmiş. umutsuz bi şekil forumlara tekrar bakayım dedim umarım bende de çözülür. beni sinir krizinden kurtarcaksın tesekkürler

Geri
Yukarı