Çözüldü Vanguard Mavi Ekran Problemi

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
İşletim sistemi
Windows 10
Daha fazla  
Dün Valorant'a girmek istediğimde istemciyi açar açmaz PC mavi ekran verdi. Tekrar denedim ve yine aynısı oldu. Benim zaten format atma isteğim olduğı için çok takmayıp format attım. Valorant'a tekrar girmek istediğimde yine aynı hatayı verdi. Sorunun Vanguard kanyaklığı olduğunu biliyorum çünkü Vanguard ne zaman devreye girse hatayı alıyorum. Yardımlarınız için şimdiden teşekkürler.

KMODE_EXPECTION_NOT_HANDLED (vgk.sys)

Minidump dosyam:

Q9400 2.66/3.20(O.C)
4 GB RAM
R7 240 2 GB
G31M-ES2L rev 2.X
Windows 10 Pro X64

Çözüm
Vanguard silip yükleyin. Vanguard silip yüklediyseniz yapabileceğiniz tek şey beklemek. Oyun şu an sıkıntılı. Yeni yamayla birkaç saat içinde çözülecektir.
Vanguard silip yüklediyseniz yapabileceğiniz tek şey beklemek. Oyun şu an sıkıntılı. Yeni yamayla birkaç saat içinde çözülecektir.

Sabah 6'dan beri kaç kere sildim yükledim, ekran kartı sürücüsüne kadar silip yükledim, arkadaşın dediği gibi sıkıntı oyunla kaynaklı.

Vanguard silip yüklediyseniz yapabileceğiniz tek şey beklemek. Oyun şu an sıkıntılı. Yeni yamayla birkaç saat içinde çözülecektir.

Biraz araştırmayla sorunun genel olduğunu fark ettim fakat herkeste olmuyormuş kimisinde FPS düşüşleri olmuş. Sanırım Riot Client'in arkada çalışmasını gerektirecek bir patch gelmiş. Umarım kısa sürede çözerler bu sorunu ayrıca cevabın için teşekkürler.

Biraz araştırmayla sorunun genel olduğunu fark ettim fakat herkeste olmuyormuş kimisinde FPS düşüşleri olmuş. Sanırım Riot Client'in arkada çalışmasını gerektirecek bir patch gelmiş. Umarım kısa sürede çözerler bu sorunu ayrıca cevabın için teşekkürler.

Bence sıkıntı Riot Client'in ta kendisinde çünkü mavi erkan hatasını bir tek Valorant da vermiyor League of Legends de veriyor. Dediğin gibi umarım kısa sürede çözerler.

Rica ederim, zaten ben de aynı şeylerden bahsetmiştim. :)
Yeni yama sonrası durumu bana bildirirsiniz. Sorunu hâlâ düzeltmemeleri çok garip.

Geri
Yukarı