Çözüldü Vanguard sildikten sonra Valorant açılmıyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Görkem Silleci

Hectopat
Yer
İzmir
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
--------------------------------
- i7 12600H CPU
- RTX 4050 Laptop GPU
- 16GB 3200 MHz DDR4 RAM
- 1TB NVMe M.2 SSD
--------------------------------
Vanguard'ı sildim ve Valorant hem kendini Update etmiyor, indirmiyor. Açtığımda; hata kodu: 1 hatasını alıyorum.

Normalde oyun açıldığında otomatik olarak Vanguard'ı geri yüklüyor. Ve sistemi yeniden başlatmanızı istiyor. İlk çözüm oyun dosyalarını doğrulamak. Bunun için sitesine giriş yaptıktan sonra indirme aracını indirip çalıştırın. Dosya doğrulaması başlayacaktır. Sonra Vanguard'ı kurması gerekiyor.

Silme sebebimi söylersem, forum kurallarına ihmal etmiş olurum. Mavi ekran vs. değil.

O zaman mavi ekran hatası aldıysan şöyle,böyle yap diyebilirdin boş konuşmayın.
Cevabına göre yazacaktım ve şuan siz boş yapıyorsunuz. Ben yardım etmek için sorular sorarken siz:
O zaman mavi ekran hatası aldıysan şöyle,böyle yap diyebilirdin boş konuşmayın.
Abi bak ben bile sinirlendim adama neden soru soruyorsun?Bilsen ne değişecek adam yardım istiyor saçma saçma yazılar yazıyorsunuz.
Silme sebebimi söylersem, forum kurallarına ihmal etmiş olurum. Mavi ekran vs. değil.
Pekala. O zaman sorun olacağını sanmam. Valorant'ı geri yükleyin.

Cevabına göre yazacaktım ve şuan siz boş yapıyorsunuz. Ben yardım etmek için sorular sorarken siz:

Pekala. O zaman sorun olacağını sanmam. Valorant'ı geri yükleyin.
Oyunun setup'ını yükledim ve şu anda repair yapıyorum. 1.6GB bir şeyler yüklüyor.

Yine de sorunun tamamen çözüldüğünden emin omadıktan sonra "çözüldü" işaretlemeyeceğim.

Dosya Ekleri

• 1611685038453.png
    1611685038453.png
    176,3 KB · Görüntüleme: 144
Oyunun setup'ını yükledim ve şu anda repair yapıyorum. 1.6GB bir şeyler yüklüyor.

Yine de sorunun tamamen çözüldüğünden emin omadıktan sonra "çözüldü" işaretlemeyeceğim.
Beni işaretlemeyin hocam eğer ben ilk yazmadıysam. O 1.6 GB büyük ihtimalle eksik dosyaları indiriyordur.

Geri
Yukarı