Vantilatör tavsiyesi

emir erdem

Hectopat
Yer
Kocaeli
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci Lise 1
Geç oldu ama böyle bir konu açmak için olsun. Gerek salonu gerek basit bir çocuk odasını rahatça soğutabilecek Max 2K bütçe ile bir şeyler bakıyorum. 2K'yı da fazla zorlamak istemiyorum öğrenci olduğum için başka harcamalarım var. Tavsiyeniz varsa bekliyorum.

Geç oldu ama böyle bir konu açmak için olsun. Gerek salonu gerek basit bir çocuk odasını rahatça soğutabilecek Max 2K bütçe ile bir şeyler bakıyorum. 2K'yı da fazla zorlamak istemiyorum öğrenci olduğum için başka harcamalarım var. Tavsiyeniz varsa bekliyorum.

Vantilatör soğutmaz ki.

Vantilatör maalesef oda sıcaklığını soğutma görevi görmez sadece vucuttaki teri hızlıca atmanı sağladığı için birsüre serinlik hissedersin klima alman lazım
Minimum bütçen varsa elektronik aletlere tutmamak kayidesiyle buzlu vantilatörler var bir nebze buz eriyene kadar işini görür

Vantilatör maalesef oda sıcaklığını soğutma görevi görmez sadece vucuttaki teri hızlıca atmanı sağladığı için birsüre serinlik hissedersin klima alman lazım
Minimum bütçen varsa elektronik aletlere tutmamak kayidesiyle buzlu vantilatörler var bir nebze buz eriyene kadar işini görür
Benim terimi atıyorsa gerisi önemli değil. PC başında iken yanı başıma koyarım biraz serinletir bana yeter. Ama mesela uyumadan önce yatağın önüne koysam serinletmez mi?
Bu nasıl duruyor?

Bütçen elverişli olsaydı bu tarz bir ürün tavsiye ederdim genel odaya rüzgar vermesi için
Kaşkar L36009 6 Kanatlı Pervaneli Avize - Beyaz https://amzn.eu/d/gh9nxvK

Kumandalı istersen

Manuel 130W'lık bir cihaz istersen

Kule tipi istersen

Arastirip alabilirsin

Bütçen elverişli olsaydı bu tarz bir ürün tavsiye ederdim genel odaya rüzgar vermesi için.
Kaşkar L36009 6 kanatlı pervaneli avize - beyaz https://amzn.eu/d/gh9nxvK

Kumandalı istersen.

Manuel 130W'lık bir cihaz istersen.

Kule tipi istersen.

Arastirip alabilirsin.

Kule tipi mi tavsiyesi ederseniz yoksa kumandalı olanı mı?

Benim terimi atıyorsa gerisi önemli değil. PC başında iken yanı başıma koyarım biraz serinletir bana yeter. Ama mesela uyumadan önce yatağın önüne koysam serinletmez mi?
Bu nasıl duruyor?

Güzel Xiaomi sonuçta ama vidrolarını izle çünkü 38W'lık bir cihaz ne kadar esinti verebilir

Yeni konular

Geri
Yukarı