Vaperesso revenger coil nereden alınır?

Valeria

Decapat
Daha fazla  
Herkese selam. Vaperesso revenger marka elektronik sigaram var. Coili kötü olmuş değiştirmem gerekiyor. Biraz araştırdım ama sitelerde stok yok diyor hep. Alabileceğim önerebileceğiniz bir site var mı?

Son düzenleyen: Moderatör:
Coille uğraşmak yerine RDTA alın. Hem RDA hem RTA atomizer oluyor. Daha iyi buhar ve aroma alacaksınız ve coil masrafı yok. Özel tel ve özel pamukla 1 haftada kusursuza yakın öğreneceğiniz bir sistem ve mükemmel tel sarımı öğrendikten sonra 15 dakika sürüyor. Bütçenizi belirtin RDTA önerelim. İstemiyorsanız kendinize tedarikçi bulmadıkça ya alamazsınız kazıklanırsınız. Hangi şehirde oturuyorsunuz?

Coille uğraşmak yerine RDTA alın. Hem RDA hem RTA atomizer oluyor. Daha iyi buhar ve aroma alacaksınız ve coil masrafı yok. Özel tel ve özel pamukla 1 haftada kusursuza yakın öğreneceğiniz bir sistem ve mükemmel tel sarımı öğrendikten sonra 15 dakika sürüyor. Bütçenizi belirtin RDTA önerelim. İstemiyorsanız kendinize tedarikçi bulmadıkça ya alamazsınız kazıklanırsınız. Hangi şehirde oturuyorsunuz?
Elektronik sigarlar hakkında çok bilgim yok. Dediklerinizi çok anlamadım. Uşak'ta oturuyorum.

Geri
Yukarı