Vaporesso revenger kit camı düşüyor

Zaces

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba Vaporesso revenger kit 220W e sigara kullanıcısıyım. Cihazımda ammit marka atomizer kullanıyordum fakat orijinal atomizerine geri dönmeye karar verdim. Benim bilmek istediğim orijinal atomizerinin camı alt tabakaya yapışmıyor. Bu yapışmamasının sebebi içerisinde coil olmaması mıdır? Yani bir GT veya mesh coil alıp yuvaya oturtturduğumda camda alt tabakaya çevirince yapışacak mı? Yoksa alakasız mı oradaki bir lastiği mi kaybettim? Cevaplarınıza göre coil alacağım. Teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba Vaporesso revenger kit 220W e sigara kullanıcısıyım. Cihazımda ammit marka atomizer kullanıyordum fakat orijinal atomizerine geri dönmeye karar verdim. Benim bilmek istediğim orijinal atomizerinin camı alt tabakaya yapışmıyor. Bu yapışmamasının sebebi içerisinde coil olmaması mıdır? Yani bir GT veya mesh coil alıp yuvaya oturtturduğumda camda alt tabakaya çevirince yapışacak mı? Yoksa alakasız mı oradaki bir lastiği mi kaybettim? Cevaplarınıza göre coil alacağım. Teşekkürler.
Oring eksik olduğu için akıtma yapabilir oringe göre değişir bi videosunu atabilirseniz veya fotoğrafını tam anlayamam böyle.

Oring eksik olduğu için akıtma yapabilir oringe göre değişir bir videosunu atabilirseniz veya fotoğrafını tam anlayamam böyle.

Buyurun hocam. Acaba coili takınca tankın içinde ki üstteki deliğe mi sabitleniyor böylece cam sıkılaşmış oluyor fikriniz var mı?

Oring eksik olduğu için akıtma yapabilir oringe göre değişir bi videosunu atabilirseniz veya fotoğrafını tam anlayamam böyle.
Reis ne düşünüyorsun?

Oring eksik olduğu için akıtma yapabilir oringe göre değişir bir videosunu atabilirseniz veya fotoğrafını tam anlayamam böyle.

Artık bakacak mısın arkadaşım fotoğraf istediğin konuya?

Dosya Ekleri

• IMG_20240226_221216.jpg
    IMG_20240226_221216.jpg
    46,7 KB · Görüntüleme: 10
  • IMG_20240226_221256.jpg
    IMG_20240226_221256.jpg
    46,6 KB · Görüntüleme: 11
Son düzenleme:
Buyurun hocam. Acaba coili takınca tankın içinde ki üstteki deliğe mi sabitleniyor böylece cam sıkılaşmış oluyor fikriniz var mı?

Reis ne düşünüyorsun?

Artık bakacak mısın arkadaşım fotoğraf istediğin konuya?
7/24 müsait olamıyorum işim var gücüm var reis. Coil olmadan o cam oturmaz ilk olarak cihaza aşşağıdakini takıyorsun sonra coili takıyorsun sonra en üstteki bacayı takıyorsun. Coilin üstünden baca geçmeli yerleri var oralar geçiyor ve dönüyor.

Mesh serisi coil aldım hocam daha uzun ve performanslı olduğu söyleniyor.
Bu mesh serisi pamuğun ömrü bitince tekrar sarılabilir mi?

Tamam o da GT serisinden. Hazır coiller genelde sarılamaz, Ben şimdiye kadar sadece GT2 modelini sarmayı başardım, hele ki Mesh olanlar kesinlikle ikinci kez sarılamıyor. Rezistansın şekli bozuluyor çünkü kullanınca.

Geri
Yukarı