Varikosel ameliyatını yapabilecek uzman doktor

Bilgehan Kartal

Hectopat
Daha fazla  
Herkese iyi günler, bilenleriniz varsa sizlere başlık hakkında birkaç soru sormak istiyorum arkadaşlar.

Henüz birkaç gün önce bana Varikosel teşhisi konuldu. Son evredeymişim o yüzden ameliyatı geciktirmek istemiyorum fakat bana teşhisi koyan doktordan hiç hoşlanmadım açıkçası. Ameliyatı onun yapmasını istemiyorum, hastalığı anlatmasını istediğimde bile doğru düzgün bir şey anlatmadı, terimsel bir şeyler anlatıp geçti.

Şu an doktor arıyorum önerileriniz varsa değerlendirmek isterim. Şimdiden ilginize teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
Herkese iyi günler, bilenleriniz varsa sizlere başlık hakkında birkaç soru sormak istiyorum arkadaşlar.

Henüz birkaç gün önce bana Varikosel teşhisi konuldu. Son evredeymişim o yüzden ameliyatı geciktirmek istemiyorum fakat bana teşhisi koyan doktordan hiç hoşlanmadım açıkçası. Ameliyatı onun yapmasını istemiyorum, hastalığı anlatmasını istediğimde bile doğru düzgün bir şey anlatmadı, terimsel bir şeyler anlatıp geçti.

Şu an doktor arıyorum önerileriniz varsa değerlendirmek isterim. Şimdiden ilginize teşekkürler.

Hocam merhaba, bende aynı şüpheden tahlil yaptırmıştım. E-Nabız'a doktor Varikosel olarak girmiş tahlilimi görünce bir şey yok dedi. Benim de içim rahat etmedi başka bir doktora gideceğim. Varikosel'de ağrı vs. tarzı şeyler oluyor mu? Teşekkürler.

Hocam merhaba, bende aynı şüpheden tahlil yaptırmıştım. E-Nabız'a doktor Varikosel olarak girmiş tahlilimi görünce bir şey yok dedi. Benim de içim rahat etmedi başka bir doktora gideceğim. Varikosel'de ağrı vs. tarzı şeyler oluyor mu? Teşekkürler.
Hocam aynı sorunu daha önceden yaşamış ve ameliyat olmuş bir arkadaşım daha var. O ameliyat olmadan önce onda ağrı olmadığını söyledi ama bende var. Bazen birden çok keskin bir ağrı giriyor ve olduğum yerde öylece kitlenip kalıyorum ağrı geçene kadar. Yaklaşık 1-2dk kadar süren şiddetli bir ağrı çığlık atasım geliyor. Bazen de uzun süreli ağrılar oluyor ama onlar az önce anlattığıma kıyasla çok daha az o kadar kötü değil, onlar da genellikle yarım saat civarı sürüyor ama dediğim gibi daha önce ameliyat olmuş bir arkadaşımda hiç ağrı olmamış yani sizde ağrı olmaması bu probleme sahip olup olmadığınızı belirleyemiyor sanırım. Belki evreleriyle de alakalı olabilir 3 tane evre var ben 3.deymişim.
İstanbul'da yaşıyorsanız Marmara üniversitesi hastanesi'nde profesörlerle görüşmeniz en sağlıklı iş olur.
Hocam İstanbul'da değilim ama gerekirse gelebilirim. Öneri için teşekkürler inceleyeceğim.

Geri
Yukarı