Elektronik Varta şarj makinesi ve 4 pil 2100mAh 285 TL

II. Wilhelm

Hectopat
Makaleler
2
Varta'nın fiyatları, ortalama olarak 360-450 TL arasında değişmekte. Bu fiyata alabileceğiniz en uygun fiyatlı ürünlerden birisi olduğunu düşünüyorum. Ben bu ürünü Xbox Gamepad'im için aldım, umarim güzel bir deneyim sunar. Uyarı: 350 TL sepet ve üzerinde 285 TL'ye geliyor. Normal şekilde sipariş verirseniz 300 TL ödemeniz gerekiyor.

Ürünün linki:

Varta Plug Şarj Cihazı (4 Adet 2100mAH Kalem Pil Dahil)

Son düzenleyen: Moderatör:
Varta'nın fiyatları, ortalama olarak 360-450 TL arasında değişmekte. Bu fiyata alabileceğiniz en uygun fiyatlı ürünlerden birisi olduğunu düşünüyorum. Ben bu ürünü Xbox Gamepad'im için aldım, umarim güzel bir deneyim sunar. Uyarı: 350 TL sepet ve üzerinde 285 TL'ye geliyor. Normal şekilde sipariş verirseniz 300 TL ödemeniz gerekiyor.

Ürünün linki:

Yarın bir bakayım güzele benziyor ama 350 TL Hepsiburada tarzı sitelerde satılıyoe ekstrem bir indirim yok.

Ürünün linki:

Sadece şarj adaptörü için alırdım gerçekten iyi bir fiyat. Ben Duracell şarj adaptörüne 750 TL para verdim düşünün artık :)

Piller kaliteli değil. Şarj-desarj döngüsü düşük. Sık kullanım icin Eneloop, Varta endless veya recycko Pro doğru tercih olacaktır.

Günlük basit kullanıcı için (mesela uzaktan kumanda, tıraş makinesi, kablosuz klavye mouse gibi) 10 sene gider bu piller. Nereden biliyorum dersen 2013 yılında Teknosa'dan aldığım Sony Cycle Energy pilleri halen kullanıyorum tabii ilk zamanlara oranla çok çok daha az dayanıyor ama LED fener ve burun tüyü alma makinesini idare ediyorlar.

Günlük basit kullanıcı için (mesela uzaktan kumanda, tıraş makinesi, kablosuz klavye mouse gibi) 10 sene gider bu piller. Nereden biliyorum dersen 2013 yılında Teknosa'dan aldığım Sony Cycle Energy pilleri halen kullanıyorum tabii ilk zamanlara oranla çok çok daha az dayanıyor ama LED fener ve burun tüyü alma makinesini idare ediyorlar.
Kumanda , saat gibi düşük güç tüketimi gerektiren işlerde kullanilabilir lakin şöyle bir gerçek var : bu ürün 1 yıla kalmadan kapasitesinin %20 civarıni kaybedecek ve her geçen sürede de bu oran artmaya devam edecek.. üründen alacağın verim dusecegi için belirli bir süre sonra telefonu günde 3 defa şarj et moduna gireceksin şarj deşarj döngüsü dolmamış olsa bile ..
Bahsettiğim ürünlerde hem şarj döngüsü hemde yarılanma ömrü uzun..( 10 yıl sonra kapasitenin %70 e düşmesi gibi)
Ek bilgi ürünü birebir kullanıp tecrübe ettim
Sakal tras makinası , fotoğraf makinası , oyuncak araba vb güç tüketimi fazla ürünler için ise zaten uygun değil..

Kumanda, saat gibi düşük güç tüketimi gerektiren işlerde kullanilabilir lakin şöyle bir gerçek var: Bu ürün 1 yıla kalmadan kapasitesinin %20 civarıni kaybedecek ve her geçen sürede de bu oran artmaya devam edecek. Üründen alacağın verim dusecegi için belirli bir süre sonra telefonu günde 3 defa şarj et moduna gireceksin şarj deşarj döngüsü dolmamış olsa bile.
Bahsettiğim ürünlerde hem şarj döngüsü hem de yarılanma ömrü uzun.( 10 yıl sonra kapasitenin %70'e düşmesi gibi)
Ek bilgi ürünü birebir kullanıp tecrübe ettim
Sakal tıraş makinesı, fotoğraf makinesı, oyuncak araba vb güç tüketimi fazla ürünler için ise zaten uygun değil.

Bahsettiğin 3 modelden hangisi alayım? Bu aralar pil ihtiyacım var.

Geri
Yukarı