Elektronik Xbox 9.Nesil Gamepad 2.299 TL

murty0

Hectopat
Daha fazla  
Havale özel fiyattır.

Screenshot_20240222-102414_Edge~2.png

Son düzenleyen: Moderatör:
Xbox' un resmi sitesinde 45 dolara (1400 TL) satılan oyun kolunu Türkiye' de 2300 TL' ye satıp utanmadan indirim yaptık diyorlar.
Bu saçma bir mantık. 1400₺ üstüne ithalat vergilerini ekle sonra insanların umursamadığı bir faktör var onu da ekle, adam zeytinyağı alıp depoya koysa senede %200 kazanırken kol satıp %10-%20 kar marjı ile çalışmaz dolayısıyla kar marjını arttırmak zorunda kalıyor çünkü bu ülkede enflasyon %120.

2 hafta önce DualSense aldım ya hemen indirim yaparlar :D ama pişman değilim adaptive triggera aşık oldum resmen mükemmel bir şey.
Arkadaşta DualSense var, bende ise Xbox 9.Nesil Gamepad.
Yan yana geldik FIFA oynamak için. Bir karşılaştırma yapayım dedim. DualSense ele oturmasıyla, daha sessiz oluşuyla, titreşim motoruyla, tetik tuşlarıyla benim için Xbox'un çok çok önünde. Sırf PC ile daha uyumlu diye Xbox Gamepad tercih ettim ben.

Arkadaşta DualSense var, bende ise Xbox 9.Nesil Gamepad.
Yan yana geldik FIFA oynamak için. Bir karşılaştırma yapayım dedim. DualSense ele oturmasıyla, daha sessiz oluşuyla, titreşim motoruyla, tetik tuşlarıyla benim için Xbox'un çok çok önünde. Sırf PC ile daha uyumlu diye Xbox Gamepad tercih ettim ben.

Steam'de DSX adında çok ucuz bir program var zamanında 10 TL'ye almıştım o tüm işi çözüp tam uyumlu hale getiriyor bilginiz olsun.

Yeni konular

Geri
Yukarı