Vaseky SSD'de bad block hatası

Çağrı07

Hectopat
Daha fazla  
Herkese iyi forumlar, öncelikle herkese sağlıklı ve mutlu günler dilerim. 2 yıldır kullandığım SSD diskim bugün itibarıyla 3 saat için de 2 defa fotoğraflardaki uyarıyı verince size sormamın doğru olacağını düşündüm.

pflKzs.png

4w12I4.png

2IefM9.png

nKkiOB.png

Uyarıyı yerel grup ilkesi düzenleyicisinden şimdilik devre dışı bıraktım. Sizin fikirleriniz nedir? Teşekkürler herkese.

Son düzenleyen: Moderatör:
Diskte yedek blok kalmamış bu yüzden disk sorunu algılandı uyarısı geliyor.
Bunun bir çözümü yok.

Son düzenleme:
Hocam bu fotoğrafta farklı bir uygulamayla baktım %2 ancak diyor, her program farklı bir dilden konuşuyor. Gerçekten 2 gün sonra SSD aniden ölecek mi? Yoksa ne olabilir? Fikirlerinizi lütfen paylaşır mısınız?

Dosya Ekleri

• 5.png
    5.png
    130,9 KB · Görüntüleme: 44
Hocam bu fotoğrafta farklı bir uygulamayla baktım %2 ancak diyor, her program farklı bir dilden konuşuyor. Gerçekten 2 gün sonra SSD aniden ölecek mi? Yoksa ne olabilir? Fikirlerinizi lütfen paylaşır mısınız?
Sağlığı %0 olup çalışan SSD'ler var hocam. Ben yine de riske atmazdım işimi. Bu SSD'de önemli verileriniz varsa başka bir yere yedekleyin. SSD beklemediğiniz bir anda bozulursa verilerinize bir şey olmasın. Kötü bloklar var çünkü. Durumu pek iyi değil anlayacağınız.

@PossibleTurco hocam 5 saattir ölüp ölüp diriliyorum, 1 günde nasıl bu kadar ani düşüş yapar anlamadım? Önceden herşey yolundaydı, ayrıca diğer uygulamalar neden iyi gösteriyor?

SSD'de önemli verilerim yok, umarım bişey olmaz, eğer olursa da harddiskte alan ayırmıştım oraya sistemi kurarım artık :(

Yeni konular

Geri
Yukarı