Vatan Bilgisayar 7000 TL Sistem Önerisi

şimdi aklıma geldi.bu monitörün Freesycn özelliğinin açığa çıkması için AMD FreeSycn destekli ekran kartı gerekiyormuş.siz sanırım iki tane seçenek yazmışsınız.Sapphire Nitro ve Amd Radeon.o zaman AMD Radeon almam gerek sanırım.destekler mi bu modeli?Çok soruyorum biliyorum ama :)

şimdi aklıma geldi.bu monitörün Freesycn özelliğinin açığa çıkması için AMD FreeSycn destekli ekran kartı gerekiyormuş.siz sanırım iki tane seçenek yazmışsınız.Sapphire Nitro ve Amd Radeon.o zaman AMD Radeon almam gerek sanırım.destekler mi bu modeli?Çok soruyorum biliyorum ama :)

Evet. Destekler. :)

(Çözüldü) AMD Radeon ekran kartı ile Viewsonic monitörün uyumlu olması harika oldu.gerçekten herkese çok teşekkür ederim.çok yardımcı oldunuz.alacağım zaman günceleme yaparım burdan.tekrar teşekkürler arkadaşlar 😊

(Çözüldü) AMD Radeon ekran kartı ile Viewsonic monitörün uyumlu olması harika oldu.gerçekten herkese çok teşekkür ederim.çok yardımcı oldunuz.alacağım zaman günceleme yaparım burdan.tekrar teşekkürler arkadaşlar [emoji4]

Sapphire Nitro+ modeli almanızı tavsiye ederim. Bu model, alacağınız ekran kartının en iyi modelidir. :)

Monitörle uyumlu ise onu alırım
Siz daha iyi bilirsiniz.fiyatta çok uçmadan uzun ömürlü bir pc olsun istiyorum.15 yılda 3 laptop eskidi.yeter artık dedim.tekrar çok teşekkür ederim.

Monitörle uyumlu ise onu alırım
Siz daha iyi bilirsiniz.fiyatta çok uçmadan uzun ömürlü bir pc olsun istiyorum.15 yılda 3 laptop eskidi.yeter artık dedim.tekrar çok teşekkür ederim.

Sapphire modeli en iyi soğutmaya sahip modeldir. O yüzden onu seçtim. İki kartta monitörle uyumludur. Sadece film izleyecekseniz 10 yıl rahat götürür.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı