Vatan Bilgisayar Açılmamış Anakart İadesi

hawkeyes

Kilopat
Yer
İstanbul
Daha fazla  
Vatan Bilgisayar internet sitesi üzerinden B450M PRO-M2 MAX anakartını satın aldım fakat modeli değiştirmeye karar verdim, kutusunu hiç açmadım, mağazaya gidip iade edebilir miyim? Edebilirsem iade kartıma yapılacak değil mi, çek falan vermezler umarım. Konu hakkında bilgisi olan varsa yardımlarını bekliyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Dışının naylon kaplamasını falan sökmediyseniz bir cayma hakkı var elbette. Fakat bu 7 gün mü 14 gün mü hatırlamıyorum. Elinize yeni geçtiyse hemen sorun. Cayma hakkı için süre teslimat gününde başlar.

Benim bildiğim çek veriliyor. Umarım uğraştırmazlar sizi.
Kartıma iade yapmaları için ısrar edeceğim, olmazsa başka bir ürün alırken kullanırız artık yapacak bir şey yok :(
Dışının naylon kaplamasını falan sökmediyseniz bir cayma hakkı var elbette. Fakat bu 7 gün mü 14 gün mü hatırlamıyorum. Elinize yeni geçtiyse hemen sorun. Cayma hakkı için süre teslimat gününde başlar.
Geldiği gibi duruyor elimde hiçbir işleme maruz kalmadı ne anakart ne de kutusu. Daha yeni zaten 2 gün oldu.

Vatan Bilgisayar internet sitesi üzerinden B450M PRO-M2 MAX anakartını satın aldım fakat modeli değiştirmeye karar verdim, kutusunu hiç açmadım, mağazaya gidip iade edebilir miyim? Edebilirsem iade kartıma yapılacak değil mi, çek falan vermezler umarım. Konu hakkında bilgisi olan varsa yardımlarını bekliyorum.
Para iadesi asla olmaz.alisveriş ceki veriyorlar haberin olsun

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı