Vatan Bilgisayar ürün iadesi nasıl yapılır?

Wqxte

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar Vatan Bilgisayar ile aklımda olan bazı soruları sizinle paylaşmak istiyorum.

1) Vatan Bilgisayar'dan satın aldığım mouse ve mouse padin garantisinin olup olmadığını bilmiyorum. (Gerçi satın alırken görevli faturayı getirip iade yapabileceğimi söylemişti ama süre vs. belirtmedi). İnternetten sorgulamak için fatura no ve servis no gerekiyor. Bana verilen faturada fatura no bulunmakta fakat servis no yok. Faturada bulunan bütün numaraları denedim fakat hiçbiri işe yaramadı ve her deneyişimde sitede kayıt bulunamadı yazıyor. Servis numarasını nereden öğrenebilirim?

2) Diyelim ki bir ürün iade edeceğim. İade amacıyla mağazaya giderken ürünlerin kutusu ve faturasıyla gitmem yeterli mi, ek olarak başka şeyler gerekir mi ve eğere gerekirse bunlar nelerdir?

3) Ürünü satın alırken babamın telefon numarasıyla almıştık. Babam hayatta olmadığı için mantıken mağazaya da gelemez ben babamın adına iade edebilir miyim?

4) İade olarak sadece Vatan da kullanabileceğim bir çek mi veriliyor yoksa istersem direk para da verirler mi?

Aklıma başka sorular geldikçe yazacağım burada olursanız beni çok mutlu edersiniz :)

Peki sadece Vatan'da kullanabileceğim bir çek mi veriliyor yoksa normal para iadesi alabilir miyim?
Birkaç ay önce kredi kartı ile alışveriş yaptığım için kartıma yatmıştı ama şu an nasıl bir uygulama var bilmiyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı