Vatan Bilgisayar Açılmamış Anakart İadesi

Aslında oraya gidiyorsun iade ederken almak istediğin anakartın fiyat farkı varsa "ben farkını verip başka bir model ile değiştirmek istiyorum" diyorsun o zaman değişim yapıyorlar.

Yorumlara bakılırsa her zaman olduğu gibi sizinle ilgilenen personelin işten ne kadar kaçtığına bağlı olarak belirleniyor uygulama. İnternet üzerinden kargo ile yollayın gitsin yüz yüze muhatap olursanız ya kandırıyorlar yada ikna ediyorlar.

Bazı insanlar kesinlikle iade olmayacağını iddia etmiş. Mesafeli satışlarda şu ana kadar hep iade hakkı olduğunu ve teslim edildiği andan itibaren sürecin başladığını gördüm. Madem internetten aldınız, vatancomputer sitesine girip satın alma işleminin "mesafeli satış sözleşmesi"ni okuyun. Yapabileceğinize dair kesin bilgiyi elde edersiniz. Üzerindeki bandrol, jelatin kaplama vs. sökülmemiş ve henüz 2 gün olmuş geleli. Yüksek ihtimalle iade hakkınız var.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı