Vatan Bilgisayar bana 2.el ürün mü sattı?

saphary

Hectopat
Makaleler
5
Yer
Antalya
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
R5 2600, RX590, 16GB, Corsair Delta Spec
Meslek
Boş İşler Erbabı
Dostlar Vatan Bilgisayar'dan 2-3 gün önce bir laptop aldık. Mcaffe diye bir program vardı sanırım. O programa girince cihazın 5 ay önce açıldığını ve 15 tane falan viruslu bağlantı bulduğunu yazıyordu. Üründen zaten hoşuma gitmedi bu durumu söyleyip para iadesi isteyebiliyor muyum veya üstüne para ekleyip oradan başka bir model laptop alabiliyor muyum? Hoşuma cidden giden başka bir model var.
Sanırım 2.el olan bu:
Hoşuma giden bu: Lenovo Ideapad L340 core i5 9300h notebook fiyatı, teknik özellikleri, modelleri. Lenovo Ideapad L340 kampanyaları ve uygun fiyat seçenekleriyle Vatan

Son düzenleyen: Moderatör:
CMD'yi açıp
Kod:
SystemInfo | Find /i "Install Date"
bu kodu yazın. Eğer yanlış bilmiyorsam bilgisayarın ilk açılış tarihi yazar. Onun dışında müşteri hizmetleri nasıl bilmiyorum.

Dostlar Vatan Bilgisayar'dan 2-3 gün önce bir laptop aldık. Mcaffe diye bir program vardı sanırım. O programa girince cihazın 5 ay önce açıldığını ve 15 tane falan viruslu bağlantı bulduğunu yazıyordu. Üründen zaten hoşuma gitmedi bu durumu söyleyip para iadesi isteyebiliyor muyum veya üstüne para ekleyip oradan başka bir model laptop alabiliyor muyum? Hoşuma cidden giden başka bir model var.
Sanırım 2.el olan bu:
Hoşuma giden bu: Lenovo Ideapad L340 core i5 9300h notebook fiyatı, teknik özellikleri, modelleri. Lenovo Ideapad L340 kampanyaları ve uygun fiyat seçenekleriyle Vatan

Evet iade etmeniz lazım.
Teşhir ve reyon ürünü olduğu için günde 10 saat çalışacaktır ve çok yorulacaktır.
5 Ay hiç durmadan çalıştığını varsayarsak korkunç bir durum.

Outlet ürün almış olma ihtimalin var mı?

Hayır hocam. Sanırım bize vitrinde sergileneni vermişler. Yani bizim 1 yıllık kullanmamıza eşit.
Dostlar durumun ne kadar kötü bir durum olduğunu yazar mısınız? Konuyu aileme göstereceğim.
@atprk @utkuaydin12 @Emirizmir @Recep Baltaş Hocam böyle bir durumla karşılaştınızmı. Ürünü alalı 2 hafta olmadı bu arada.

CMD'yi açıp.
Kod:
SystemInfo | Find /i "Install Date"
Bu kodu yazın. Eğer yanlış bilmiyorsam bilgisayarın ilk açılış tarihi yazar. Onun dışında müşteri hizmetleri nasıl bilmiyorum.

Hocam bakacakken bilgisayar açılmadı. 1 saat sonra tekrar açmayı deneyince açıldı. Moralim inanılmaz bozuldu. Hevesim kursağımda kaldı ve 6000 TL'nin karşılığının bu olması çok kalp kırıcı.

İade edin hemen.

Dostum aileme anlatamıyorum ki. Aldığım tepkiler çok değişik. Durumun korkunçluğunu yazar mısınız? 2 hafta iade hakkımızın olduğunu ben yazayım. Konuyu gösterince işe yarar.

Hocam böyle bir durumla karşılaştınızmı. Ürünü alalı 2 hafta olmadı bu arada.
SSD konusunda yaşamıştım. Mağzaya gittim 5 dakika içinde 0 ı elimdeydi.
Durum hoş değil sıfır fiyatına 2. el almış oluyorsun paranız boşa gider. Vakit kaybetmeden iade işlemlerini başlatın.
Ürün bozuk olsa elinizde fazla kalması bir şey ifade etmez ama kullanılmış ürün durumunda elinizde kaldığı her saniye aldığınız yerin kozu olarak işliyor. Siz ne kadar uzun süre elinizde tutarsanıs adamların 0 ürün verdiğini iddia etme şansı yükseliyor.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı