Vatan Bilgisayar, Başka Yerden Alınan Parçayı da Montaj Yapar mı?

Wicker10

Hectopat
Daha fazla  
RAM'i Sinerji'den alsam diğer bütün bileşenleri (Kasa-Anakart-İşlemci-Ekran Kartı-SSD-HDD-Güç Kaynağı) Vatan Bilgisayar'dan alsam montaj yaparlarken RAM'i versem onu da takarlar mı veya RAM'siz montaj yaparlar mı?

RAM'i Sinerji'den alsam diğer bütün bileşenleri (Kasa-Anakart-İşlemci-Ekran Kartı-SSD-HDD-Güç Kaynağı) Vatan Bilgisayar'dan alsam montaj yaparlarken RAM'i versem onu da takarlar mı veya RAM'siz montaj yaparlar mı?
3 parça ordan alman gerekiyordu sanırım, bu durumda yapar.(RAM'i de takarlar.)

Güvenilir çok alan var burada. Ben ekran kartını nanokatalogdan aldım hiç bir sıkıntı olmadı ama teknoloji şans işi sorun olursa vatanda öyle bir uğraştırıyor ki.

Güvenilir çok alan var burada. Ben ekran kartını nanokatalogdan aldım hiç bir sıkıntı olmadı ama teknoloji şans işi sorun olursa vatanda öyle bir uğraştırıyor ki.
Bilemiyorum uğraştırıp uğraştırmadığını ama benim bulunduğum bölgedeki şubesine dün gece 21:30 gibi gittim bi adam bilgisayar topluyordu parçaları almış topluyordu görevli kişi orada adamda izliyordu sıkıntı yapacaklarını sanmıyorum elimde listeyle gidicem zaten şu şu diycem toplayıp çıkıcam. Ramide Vatnadan alıcam 200 TL fazla veririm ama yarın almam lazım bişey olmaz. Zaten inidrimle 200 TL fazla versem bile 750 TL kardayım sinerjiden toplamaya göre.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı