Vatan Bilgisayar, Başka Yerden Alınan Parçayı da Montaj Yapar mı?

Kingston HyperX Fury 2666Mhz 16GB(2x8GB) CL16 almayı planlıyordum Vatanda sadece Kingston HyperX 2400Mhz 16GB(2x8GB) CL 15 var hemen hemen aynı birinin Mhzsi fazla öbürünün CL değeri düşük bi arkadaştan söyle bi hesaplama gördüm;
2666Mhz olan Ram'in hızı 16÷2666x1000=6 Ns
2400Mhz olan Ram'in hızı 15÷2400x1000=6.25 Ns

Takmayacağı varsa takmaz. Oradaki kişiye bağlı bu durum biraz. Eğer evin anahtarını kapıya takıp açabiliyorsanız RAM'leri çok daha kolay takıp çalıştırabilirsiniz merak etmeyin:) Kitapçığından bakın zaten orada size gösterir. Şüpheye düşerseniz buraya yazın anakart modelinizi ve bellek modülünü size yardımcı olacak kişiler olur mutlaka.

Bilemiyorum uğraştırıp uğraştırmadığını ama benim bulunduğum bölgedeki şubesine dün gece 21:30 gibi gittim bi adam bilgisayar topluyordu parçaları almış topluyordu görevli kişi orada adamda izliyordu sıkıntı yapacaklarını sanmıyorum elimde listeyle gidicem zaten şu şu diycem toplayıp çıkıcam. Ramide Vatnadan alıcam 200 TL fazla veririm ama yarın almam lazım bişey olmaz. Zaten inidrimle 200 TL fazla versem bile 750 TL kardayım sinerjiden toplamaya göre.
Allah allah, Sinerji'den toplamak yerine Vatan Bilgisayar'dan toplayınca 750 lira kar ettiniz, yanlış anlamıyorum değil mi?

Bende farklı sitelerden aldığım ürünleri Pendik Vatan Bilgisayar'da toplattım. Tek bir soru dahi sormadan yardımcı oldular. Yakında olanlara tavsiye ederim.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı