Vatan Bilgisayar fiyat artışı

semih24

Decapat
Daha fazla  
Arkadaşlar, Vatan Bilgisayar'ın internet sitesinde bir laptop görmüştüm.
2 gündür fiyatını takip ediyorum 18.500TL yazıyordu cumartesi ve pazar günü.
Saat 00:00'dan sonra yani pazartesiye girdikten sonra bir anda 20.400TL oldu.

Sadece bu değil birçok ürünün fiyatı aynı şekilde artmış.
Döviz kurları aynı olmasına rağmen bunlar neye istinaden fiyatları yükseltiyor?
Hafta içi başka, hafta sonu başka fiyat yazıyorlar.

Hafta sonu zaten sokağa çıkma yasağı var.
Hafta içi mağazaya gidip alışveriş yapmak istediğimde fazladan para verip mi alacağım yoksa mağazaya gidince nakit ödemede indirim yapıyorlar mı?

Hafta içi mağazaya gidip alışveriş yapmak istediğimde fazladan para verip mi alacağım yoksa mağazaya gidince nakit ödemede indirim yapıyorlar mı?

Pandemi sebebiyle mağazalar günlerdir kapalı. 1 senedir adam akıllı satış yapamadılar üzerine bir de kapanma yapılınca haliyle bunun acısını tüketiciden çıkaracaklar.

Mağaza kapalı kalsın, satış olmasın ama firma vergi vermeye devam etsin.
Yok böyle bir şey. Yükseltinler fiyatları sonuna kadar haklılar.

Pazartesi bist açılınca doların yükseleceğini öngörüp fiyatları yükseltiyorlar.
Nakitte bir miktar indirim yaparlar.
Hafta ortasını bekle derim.

Pandemi sebebiyle mağazalar günlerdir kapalı. 1 senedir adam akıllı satış yapamadılar üzerine bir de kapanma yapılınca haliyle bunun acısını tüketiciden çıkaracaklar.

Mağaza kapalı kalsın, satış olmasın ama firma vergi vermeye devam etsin.
Yok böyle bir şey. Yükseltinler fiyatları sonuna kadar haklılar.
Fiyatları yükseltsin diyorsun da bu iş sana, bana, Türk halkına patlıyor. Hem değerinden çok yüksek fiyat biçilirse kim alacak ürünü?

Hafta sonu indirimleri oluyor Vatan'da. Normal yani. İndirimde gördüğünde telefonla sipariş hattı var. Onu arayarak söyleyebilirsin. Muhtemelen çözüm sunacaklardır.
Hafta sonu indirimli fiyat olduğu zaman telefonla sipariş versem ödemeyi havale yoluyla hemen yapsam hafta içi ürünü mağazaya gidip kendim alabilir miyim peki?(Kargoyla gelmesini istemiyorum)

Daha ucuzuna satarsa da adam kurtarmaz kendini. Emin ol onlar da istemez az satış yapmayı.
İki türlü de zarara girecek. Çok pahalı bulduğum ürünü almam ben. Muhtemelen Türkiye'de yaşayan büyük bir kesim bu düşüncede. Sattığı ürünlerle anca mağazasını işletmeye devam edecek kadar kazanır. Virüs sadece mağaza sahipleri için değil, hepimiz için zor.

Hafta sonu indirimli fiyat olduğu zaman telefonla sipariş versem ödemeyi havale yoluyla hemen yapsam hafta içi ürünü mağazaya gidip kendim alabilir miyim peki?(Kargoyla gelmesini istemiyorum)
Ödeme yöntemlerinde havale yok diye biliyorum. Muhtemelen kredi kartı ile veya bir Vatan mağazasından satın alma gibi seçenek vermeliler o konu hakkında tam bir bilgim yok. Yani sizin adınıza ayırma işlemi olabilir ancak dediğim gibi ya telefondan ya da mağazaya gidince çalışanlara bu durumu sormanız lazım.

Geri
Yukarı