Vatan Bilgisayar GTX 1080 EVGA-ASUS FİYATLARI

Şuan Amazon'da henüz EVGA MSI VEYA ASUS Founders Edition'u bizzat kendileri satmıyor. Başka kullanıcılar satıyor. Msi vb markalar yakında kendi hesaplarından 700 dolara satacaklardır.
Açıkçası ben founders edition soğutmasını beğenmedim. 82 derecelerde geziyordu. Onun yerine gtx 1070 marka tasarımları beklenmeli diye düşünüyorum max 1ay

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
35.41
fan hızı %50-60 arasında 82 derece

EVGA kutusunda #1 yazıyor hemen de şeklini koymuş nVidia :D. Her neyse şunu belirteyim bunu almak isteyenler ufak bir hesapla dışarıdan almanın daha avantajlı olduğunu bilmeleri gerek. Şu an almak isteyenler EVGA alacak diyelim 2800 lira. Dışarıdan alırsak ABD $700 yani 2070 lira. Gümrük vergisine takılmazsa arada 700 lira gibi bir fark var. Gümrük vergisi de olsa 2442 lira. Arada 350 lira fark var. Her halükarda dışarıdan almak daha avantajlı. Amazon veya MSI gibi resmi sitelerden satın almanızı öneriyorum. Gümrükle konuşup ne kadar vergi geleceğini sormak iyi olacaktır. Buna göre hangisi daha avantajlı ona bakılabilir.

Hocam dolar bile aldi başını gidiyor 3tl yi buldu bu hafta birde ciddi vergi oranlarımız var. Aslında kartların ederinin 700$ olması makul ancak ülkemizde cok afaki rakamlar. Suanda 3 bin TL'ye insanlar gaming bilgisayar toplayabiliyorken. Tabiki şahsi görüşüm bu. Param olsa takıntılı veyahut gerektirecek durumlar olsa belki ama bana biraz tuzlu geldi fiyatı. :) Herkese saygılar.

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı