Vatan Bilgisayar güvenilir mi?

Kesinlikle güvenilir bir firma. Ama antivirüs ve Windows diye bilgisayar toplarken onları da vermeyi ihmal etmiyorlar ( +1500 :D ). Parçalar tuzlu.

Şikayet var sitesinde birçok şikayet olduğunu gördüm ama sizlere de danışmak istedim.

Güvenilir bir sitedir. Şikayet var üzerinde hakkında çok şikayet olması bir insanın nefes alması kadar doğal ve normal bir durumdur. Bu gibi hizmet sektöründe faaliyet gösteren büyük kurumsal şirketlerin her birinde şikayet vardır zaten. Bence kullanabilirsiniz. Zira bu denli büyük ölçekli şirketlerde şikayet görmemek pek olası değildir. Nerede çokluk varsa orada fikir ayrılığı ve hizmet değişkenliği vardır.

Şikayet var sitesinde birçok şikayet olduğunu gördüm ama sizlere de danışmak istedim.
Köklü bir firma güvenilirdir. Fiziki mağazaları da var. Tabi ki bu firma ile kötü deneyimleri olan kişiler var bu şans işi biraz da. Ama ben bu güne kadar yaptığım alışverişlerde sorun yaşamadım. Fiyatlarını iyi takip edin genelde piyasanın üzerindedir ama dönem dönem büyük indirimler yapıyorlar. Ben alışverişlerimi hep o indirimlere denk getirip piyasanın altında ya da piyasa fiyatına yakın fiyatlarla yaptım.

Yeni konular

Geri
Yukarı