Vatan bilgisayar güvenilir mi?

İndirim zamanlarını kollayınız ve mağazasından alışveriş yapınız. İnternette hemen heryerde sıkıntı olabilir. Biraz etraflıca düşününce Vatan bilgisayar olmasa diğer firmalar ne yapardı acaba diye insan meraklanıyor. Bence bir çok açıdan Vatan bilgisayar çok iyi durumda. Eksikleri yok mu?
Elbette var ve onları hep söylüyoruz. Ama piyasa dengeleri açısından çok önemli ve referans bir şirket.

Teknobiyotik, Sinerji, İnventus, Webdenal, Nanokatalog varken oradan alınmaz. Fiyatlar fazla pahalı. Zaten çoğu ebeveyn Vatan güvenilir diye gidiyor. Bakıyor fiyatlar pahalı, ama alacak başka yer yok. Onlarda alıyorlar. O yüzden PC toplatacak iseniz önerdiğimiz sitelere bakabilirsiniz. Ama yok ben başka teknolojik ürün alacağım derseniz Hepsiburada'ya bakabilirsiniz.

@FantastikTürk

Güvenilirdir fakat açılmış kutulu ürün satabiliyorlar, dikkatli olun. :)
Bana sattıkları gibi.

Bu gün Kingston 2666 MHZ 16 GB RAM lerimi Vatan a götürdüm.

Sistemimde olan birkaç sorunun bundan kaynaklandığından şüpheleniyordum.

Oraya götürünce gördüm ki bana arızalı ürün vermişler. Yani ya ürün açılmış yada geri verilmiş.

Bu yüzden, toplu parça alırken satıcının size verdiği ürünlere iyi bakın.

Vatan dışında en güveniliri bence Hepsiburadadır. Bazen %10 luk indirime gidiyorlar.Parça almak ve sistem toplamak için en mantıklı seçim bence.İadelerde de sıkıntı çıkarmıyorlar,muhatap bulabiliyorsunuz.

mTalk'tan gönderildi

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı