Vatan Bilgisayar hazır sistem alınır mı?

Sistemi kurarlar, ürün kutularını da kasa ile birlikte gönderirler. Evde alıp topladığınızdan bir farkı yok. Sadece kutuları onlar açıp parçaları onlar takıyor.

Vatandaki bazı parçalar gerçekten çok kalitesiz ve pahalı olabilir bence kendi sistemini kendin toplaman daha iyi olur Youtube'dan izleyerek rahatlıkla kendi sistemini toplayabilirsin.

Screenshot_2019-11-25-15-27-45-116_com.android.chrome.png

EN41893 kasa 650 wat

İki gün önce RX580 + R5 2600'lü sistem topladık kuzenime ve 1 saatte girdiğimiz gibi montajladılar ve alıp hazır sistemi eve döndük. On beş dakika format attık ve sistem hazır. Kolaylık bakımından çok avantajlı oluyor, sistem montajı bilmiyorsanız.

Diğer sitelerden fiyat karşılaştırması yaptığımda pek bir fark yoktu ayrıca KDV indiriminden yararlandık bayağı bir indi fiyat. Kargo derdi yok, bekleme yok git al gel tak kullan hesabı ;).

İki gün önce RX580 + R5 2600'lü sistem topladık kuzenime ve 1 saatte girdiğimiz gibi montajladılar ve alıp hazır sistemi eve döndük. On beş dakika format attık ve sistem hazır. Kolaylık bakımından çok avantajlı oluyor, sistem montajı bilmiyorsanız.

Diğer sitelerden fiyat karşılaştırması yaptığımda pek bir fark yoktu ayrıca KDV indiriminden yararlandık bayağı bir indi fiyat. Kargo derdi yok, bekleme yok git al gel tak kullan hesabı ;).
Mağaza, Mağaza, çalışanlar değiştiği gibi herkesin toplaması bir olmuyor. kablo düzeni olsun ilgisi olsun. siz yine iyi arkadaşlara denk gelmişssiniz. ben bir şubesinde toplattım sadece çalışsın mantığı ile topladılar. ha 3 saat sürdü orası ayrı baya kule tipi bir kasa ve çok kablo olduğundan uğraştılar.
Şimdi aynı kasa ve toplamalara bakıyorum da tertemiz herşeyi ile. Neden böyle toplamadılar sorusunu soruyor insan
Benim Tavsiyem Tek Tek topla. hem istediğin gibi olsun, hemde ucuza bulabilrsin parçaları. iyi bilenbirinden yardım aldınmı tamamdır bu iş.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı