Vatan Bilgisayar hazır sistem alınır mı?

Mağaza, Mağaza, çalışanlar değiştiği gibi herkesin toplaması bir olmuyor. kablo düzeni olsun ilgisi olsun. siz yine iyi arkadaşlara denk gelmişssiniz. ben bir şubesinde toplattım sadece çalışsın mantığı ile topladılar. ha 3 saat sürdü orası ayrı baya kule tipi bir kasa ve çok kablo olduğundan uğraştılar.
Şimdi aynı kasa ve toplamalara bakıyorum da tertemiz herşeyi ile. Neden böyle toplamadılar sorusunu soruyor insan
Bu konuda size bir taktik verebilirim, biz o gün akşam 6 gibi site üzerinden sistem parçalarını seçtik ve sepete ekledik stokta olan mağazalar oturduğumuz şehirde 6 tane gözüküyordu.

Üç farklı mağazayı arayıp stokları sorgulattık ve eğer gelirsek hemen toplamanız mümkün mü ne kadar sürede sistemi gelip toplayıp gideriz diye sorduk. Aradığınızda bilgisayar toplama bölümüne yönlendirmelerini söyleyin ve oradaki eleman ile görüşün. Gidince size o yardımcı olur işiniz hızlı hallolur.

Bir yer en az 2.30 saat dedi ve bir yerde yarın dedi en son aradığımız yer yoğunluk yok gelirseniz 1 saat sürer en fazla dedi gittik hemen topladılar aldık eve döndük.

Umarım yardımcı olur. 🙂

Bu konuda size bir taktik verebilirim, biz o gün akşam 6 gibi site üzerinden sistem parçalarını seçtik ve sepete ekledik stokta olan mağazalar oturduğumuz şehirde 6 tane gözüküyordu.

Üç farklı mağazayı arayıp stokları sorgulattık ve eğer gelirsek hemen toplamanız mümkün mü ne kadar sürede sistemi gelip toplayıp gideriz diye sorduk. Aradığınızda bilgisayar toplama bölümüne yönlendirmelerini söyleyin ve oradaki eleman ile görüşün. Gidince size o yardımcı olur işiniz hızlı hallolur.

Bir yer en az 2.30 saat dedi ve bir yerde yarın dedi en son aradığımız yer yoğunluk yok gelirseniz 1 saat sürer en fazla dedi gittik hemen topladılar aldık eve döndük.

Umarım yardımcı olur. 🙂
Hayırlı olsun. güle güle kullanın :D

Bilgisayar bileşenlerinden toplanmasından kurulumundan montajında çok anlamıyorum ama vatanda benden daha kötü çalışanlar var 😅 İşten anlamıyorlar mı ilgilenmek mi istemiyorlar bilmiyorum

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı