Vatan Bilgisayar i3 10100 ve GTX 1660S sistem alınır mı?

TrBaranovic

Hectopat
Öncelikle selamlar, bugün bilgisayar alacağım, neredeyse 1 haftadır araştırıyorum ve şuna karar verdim sizce fiyatına göre alınır mı? INTEL 10100-EVGA GTX1660 SUPER SC ULTRA-GIGABYTE H410M H-OCZ 480GB-KINGSTON 8GB fiyatı, teknik özellikleri, modelleri, en ucuz fiyatlarla Vatan Bilgisayar'da Vatan'dan almam mecburi sizce alınır mı alınmaz ise bir öneriniz var mı?
Vatan Bilgisayarın ilk defa kaliteli parçalar kullandığını görüyorum. Alınır tabi ki ama RAM'i 16GB yaparsanız çok daha iyi olabilir. Tabi bu fiyata daha iyisi toplanabilir.

Vatan Bilgisayar'ın ilk defa kaliteli parçalar kullandığını görüyorum. Alınır tabii ki ama RAM'i 16 GB yaparsanız çok daha iyi olabilir. Tabi bu fiyata daha iyisi toplanabilir.

Eğer müsaitseniz Vatan'dan olmak koşuluyla sistem toplayabilir misiniz? Ben pek anlamıyorumda.
Keşke 10. nesli bekleşey mişim. ☹

Sizde de mi aynı sistemden var?
Vatan çok pahalı satıyor.
Onun yerine parça parça toplarsanız daha iyi bir sistem toplayabilirsiniz.

Eğer müsaitseniz Vatan'dan olmak koşuluyla sistem toplayabilir misiniz.
Vatan Bilgisayar çok pahalıya satıyor bence İtopya'daki hazır sistemlere bakın (veya bilginiz varsa kendiniz toplayın)

İtopya'dan almam maalesef mümkün değil İzmir'de yaşıyorum mağazadan almam gerek.

Son düzenleme:
Eğer müsaitseniz Vatan'dan olmak koşuluyla sistem toplayabilir misiniz? Ben pek anlamıyorumda.

Sizde de mi aynı sistemden var?

Eğer müsaitseniz Vatan'dan olmak koşuluyla sistem toplayabilir misiniz.

İtopya'dan almam maalesef mümkün değil İzmir'de yaşıyorum mağazadan almam gerek.

Alt kısmı oku

GSKILL 8GB (1x8GB) RipjawsV Kırmızı DDR4 3000MHz CL16 1.35V Single Ram fiyatı, teknik özellikleri, modelleri, en ucuz fiyatlarla Vatan Bilgisayar'da 2x

Bu topladığım sistem diğerine göre pekte güçlü değil. Ortalama aynı güçteler. Bu AMD tabanlı olup 16GB RAM barındırıyor. Eğer daha iyi bir sistem sahibi olmak istiyorsanız Vatan dışında bir yerden sistem almanız gerekecek. İtopya, Sinerji, Teknobiyotik, QP gibi yerlerden. Vatan biraz pahalı kalıyor. Bir sorun teşkil etmiyorsa neden mağazadan almanız gerektiğini öğrenebilir miyim ? Bu arada bazen Vatan PC'de OEM ürünlerinde indirimler oluyor. O vakitte alırsanız belki daha ucuza kapatabilirsiniz.

Alt kısmı oku.

GSKILL 8GB (1x8GB) RipjawsV Kırmızı DDR4 3000MHz CL16 1.35V Single Ram fiyatı, teknik özellikleri, modelleri, en ucuz fiyatlarla Vatan Bilgisayar'da 2X

Bu topladığım sistem diğerine göre pek de güçlü değil. Ortalama aynı güçteler. Bu AMD tabanlı olup 16 GB RAM barındırıyor. Eğer daha iyi bir sistem sahibi olmak istiyorsanız Vatan dışında bir yerden sistem almanız gerekecek. İtopya, sinerji, Teknobiyotik, QP gibi yerlerden. Vatan biraz pahalı kalıyor. Bir sorun teşkil etmiyorsa neden mağazadan almanız gerektiğini öğrenebilir miyim? Bu arada bazen Vatan PC'de OEM ürünlerinde indirimler oluyor. O vakitte alırsanız belki daha ucuza kapatabilirsiniz.

Öncelikle çok teşekkür ederim. İnternetten bilgisayar almaya ailem sıcak bakmadığından mağazadan alma mecburiyetim var.

Öncelikle çok teşekkür ederim. İnternetten bilgisayar almaya ailem sıcak bakmadığından mağazadan alma mecburiyetim var.
O zaman beğendiğiniz sistemden şaşmayın derim. Sizin vermiş olduğunuz linkteki sistem gayet güzel bir sistem. Tabi başka arkadaşlara da danışın.

Geri
Yukarı