Vatan Bilgisayar i5 9400F GTX 1660S sistem karşılaştırma

Anladım teşekkür ederim montaj gibi bir şey elimde olmadığından teknobiyotik de bir ürünümü iade ettim ne biliyim galax sonradan mantıksız geldi aradım yoğunluk var dediler 11 gündür para iadesi olmasını bekledim hala bekliyorum daha bekleyemeyeceğim gidip vatandan alacağım hangi sistemi önerirsiniz? @Jonathan North

Bu sistemi ağırlıklı olarak oyun odaklı alıyor ve uzun bir süre oyun oynarken arka planda client, ufak çaplı render veya yayın yapma gibi bir planınız yoksa 2. sistem alınabilir duruyor ancak altını çizerek tekrardan söylüyorum, ilerleyen zamanlarda sistemi kullanıma amacınız çok yönlü bir hal almaya başlayıp, işlemciyi i7 8700/9700 veya i9 9900 gibi modellerle güncellemek istediğiniz zaman bu size gerçekten pahalıya patlayabilir. Maddi anlamda Intel'in muadil seviyesindeki Ryzen serisi işlemciler performans anlamında daha başarılılar, bunu dikkate alıp kesin ve net bir şekilde karar vermenizi öneririm.

Beyler bütçem 5500 hemen kargolanmasını istedigim pc arıyorum vatandan elden almak mantıklı gelmişti

İki sistem de güzel geldi bana. Beklemek istemiyorsan rahatlıkla alınabilir. Şu dandik PSU cevapları da senin için şu anda bir sorun teşkil etmiyor. Ürünün uzunca garantisi var. Ek olarak bundan çok daha kötü PSU'lar onbinlerce internet kafede yüzbinlerce bilgisayarı çalıştırıyor. Her gün patlayan veya yanan internet kafe haberleri görmüyoruz değil mi? İçine sinmezse zaman içerisinde değiştirirsin tabii ki. Şu an için endişelenmeni gerektirecek bir durum yok bu konuda.

AMD Ryzen 5 3600 - 1326 TL
1593608916586.png

Vatan'da Crucial 8 GB Ballistix Sport LT Gray 380 TL
Dışarıda Corsair Vengeance LPX 8 GB 3200 325 TL
Vatan'da ASUS Prime B450M-K 640 TL dışarda 550 TL
Diğerlerine bakmadım

Sanmıyorum kimse kendi topladığından daha ucuza vermez. Ama sormaktan zarar gelmez sorun fiyatları belli zaten ürün geneline bakıldığında aradaki fark 600-700 TL fark çıkacak böyle olursa

Yeni konular

Geri
Yukarı