Vatan Bilgisayar iade kabul etmeme rezilliği

Hocam ürünün şuan ki fiyatı 2000 TL üstü. Denk gelip stokta gördüm vatan'da. 1800 TL. Dediğim gibi bilsem hiç sipariş etmezdim. Çünkü ürünü bulamıyordum. Vatan'ın bu kadar rezil olacağını inanın tahmin edemedim.

Dediğiniz gibi kargo firmasıyla göndereceğim. Gelirlerse artık. Ve tüketici hekem heyetine başvuracağım. Ürün kontrol amaçlı gidecek. Çünkü kargo ıslak geldi. Hasar tespit tutanağı ile ürünün iadesini almak yerine sağlam ve sıfır olmasını temenni ediyorum ilk etapta. Ürün sıfır mı değil mi o da ayrı bir konu. Konuyu açtım onay aşamasında şuan. Vatan bu, ikinci el ürünü sıfır diye satar artık şaşırmam buna.
Zaten Vatan bir sürü ikinci el ürünü sıfır olarak satıyor. İnternette bunlar hakkında zibilyon tane şikayet var. Ben ürün alırken özellikle HB'den alıyorum, iade konusunda hiçbir sıkıntı yaşatmadılar.

HB ürünün parasını, ürün ellerine geçtikten 3-4 saat sonra hesabıma yatırdı.
Hocam tüm PCyi HB den topladım. Ekran kartı hariç. Diğeri ürünlerde hiç bir sorun yaşamadım. Yaşadıklarım 5 dk sürdü halledildi. Ekran kartını da keşke HB den alsaydım. Stok göremedim. Sizce bu ürünün direkt iadesini almak daha mı iyi? Çünkü sıfır diye aldım ikinci el diye geldiyse ve bunu tespit etmek neredeyse çok zor olduğu için insanın içindeki şüphe çok kötü hissettiriyor.

Hocam tüm PCyi HB den topladım. Ekran kartı hariç. Diğeri ürünlerde hiç bir sorun yaşamadım. Yaşadıklarım 5 dk sürdü halledildi. Ekran kartını da keşke HB den alsaydım. Stok göremedim. Sizce bu ürünün direkt iadesini almak daha mı iyi? Çünkü sıfır diye aldım ikinci el diye geldiyse ve bunu tespit etmek neredeyse çok zor olduğu için insanın içindeki şüphe çok kötü hissettiriyor.
Tabii ki alabiliyorsanız direkt para iadesini alın, Vatanla uğraşmayın. HB her zaman daha iyi hizmet veriyor.

Tabii ki alabiliyorsanız direkt para iadesini alın, Vatanla uğraşmayın. HB her zaman daha iyi hizmet veriyor.
Ürün sıfır mı değil mi tam olarak cevap alabilirsem işlemi ona göre yapacağım. Diğer konu açıldı hocam. Beklerim.
Ekran kartının sıfır olduğu nasıl anlaşılır?

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı