Vatan Bilgisayar İndirimleri

Ender Gülen

Hectopat
Daha fazla  
Şu an Ryzen 5 3600 1310 TL ve diğer parçaları da almak istiyorum. Elimde sadece 3600 MHz 16 GB RAM var. Diğer tüm parçaları indirim varken almak istiyorum uygun gördüğünüz güzel parçaların linkini yollar mısınız? Ekran kartı RX 5700 XT düşündüm, tek fanlı modeli 2700 TL. Kasa, PSU bu: FRISBY FC-8890G COAX 650W 6x120mm RGB FANLI USB 3.0 MidT ATX GAMING KASA - Vatan Bilgisayar.
Ama içinde PSU var mı emin olamadım. Tüm parçalar için başka öneriniz varsa lütfen yazın. Bütçeyi zorlarım olmadı. Anakart B450 GAMING Plus Max düşündüm. Eğer Intel işlemci ve Z370 falan önerirseniz onu da yazın ucuz parçalar buldukça atarsınız. Dediğim gibi sadece RAM var 16 GB 3600 MHz.

Son düzenleyen: Moderatör:
RX 5700 XT'nin tek fanlı modeline bakmayın. MSI Mech OC, Sapphire PULSE veya ROG Strix modellerine bakın, tek fanlı gürültüden başka bir şey değil.

Hocam ben bugün topladım.

Asus TUF B450-Pro(648 TL) ve Ryzen 2600x(990 TL) kullandım. Asus'un kampanyası var 280 lira hesabıma iade edecek ve bana toplam maliyeti 1358 Tl oldu. Bilginiz olsun eğer 2600 isterseniz 1200 tl oluyor toplamı.

Kasanızda PSU mevcut öncelikle. Ama Frisby ve Everest model kasa kalite açısından tavsiye etmiyoruz. Bende son anda arkadaşların tavsiyesiyle çoook beğendiğim Frisby kasadan vazgeçtim ve iyi ki vazgeçmişim, forumda biraz araştırma yaparsan dediklerimi anlayacaksın bu markalarla ilgili. Kasa ve PSU yu ayrı alın mümkünse eğer değilse PSU açısından hatrı sayılır modellerle birlikte kasa seçimi yapmaya özen gösterin. Corsair gibi.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı