Vatan Bilgisayar internet alışverişi güvenilir mi

TpszTelevizyon

Kilopat
Makaleler
24
Daha fazla  
Meslek
Makine Mühendisliği
Beyler hazır konu açılmışken Vatan Bilgisayar internet alışverişi güvenilir mi, sıkıntı, sorun çıkar mı? Tecrübeniz varsa paylaşırsanız memnun kalırım. 2-3 ay sonra alışverişim olabilir.

ASUS kalitesi var ise alabilirsiniz. Vatanbilgisayar iade-degisim konularinda sikinti yasatiyor bazen. Servise gonderip, vatanla ugrasmazsiniz. :D

Adresini yazarken mahalleyi ''mah.'', sokağı ''sk.'' diye kısaltmalar kullanmayın.

Ben Diablo 3'ü sipariş verdim 2 hafta geçti. Oyuna yeni update gelmişti. :D Nedeni kısaltmadan dolayı.
Şuan hala aynı durumun olduğu veya olmadığı hakkında fikrim yok.

Korkuttunuz şu an beni... Güveneyim mi kararsız kaldım. :)

Bu arada ilk cümlemden anlaşılacağı üzere Vatan Bilgisayar başlığı altında bir konuda sormuştum bu soruyu. Konu olarak taşındığından haberim yoktu, mesajı sildiler sanmıştım. Onun için cevaplarınızı şimdi görüyorum kusura bakmayın. :)

Konuya tekrar geri dönecek olursam, elime ulaşmada sıkıntı çekeceksem sorun var demektir. :confused: Bir ara forumda teslimat ile ilgili sorun yazılmıştı o da aklıma geldi şimdi.

Son düzenleme:
Uyarı! Bu konu 11 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı