Vatan Bilgisayar İnternet-Mağaza Fiyat Farkı Var mı ?

LykiaDamn

Kilopat
Daha fazla  
Öncelikle merhaba arkadaşlar. Bu yaz bir bilgisayar dizeceğim ve Vatan Bilgisayar'dan satın almayı düşünüyorum. Örneğin GTX 950 Asus Modeli 611 TL, MSI modelı 639 TL. Acaba mağazada da bu fiyatlar mı geçerlidir yoksa daha mı pahalıdır ? şimdiden teşekkürler.

Ekran Alıntısı.JPG

resimdeki gibi WEB'E ÖZEL ibaresi varsa fiyat değişir

Çok az fiyat farkı olabilir, çünkü mağaza ve internet ayrı çalışıyor.
Kasamı vatandan toplattım yaklaşık 4.300 lira tuttu, gerçekten harika topladılar kablolama efsane olmuş.

Vatan'dan bilgisayar alan bir tanıdığım var. Mağazada onlara toplattı. Kasaya bakabilirmiyim dedim baktı. Kablolama berbat RAM bellekleri Dual Channel olarak takmamışlar. Bence Vatan'dan alma sen toplamayacaksan.

Onlara toplatmayacağım zaten kendim toplayacağım. Ha bide hem Vatan'dan hem de Sinerji'den tamamen aynı marka parçaları topladım arada sadece 2 TL fark oldu :) daha ucuz değıl miydı Sinerji ?

Bütçenizi yazın bir de nasıl bir sistem topladınız onun ekran görüntüsünü atın. Bir de mağaza pahalıdır ucuzdur tam belirlenemez. Mesela vatan bilgisayarda en ucuz sapphire r 9 390 ve 390 x satılıyor. Başka yerlerde daha pahalı. Diğer parçaları daha pahalı vatan bilgisayarın.

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı