Vatan Bilgisayar Kafamı Karıştırdı

BlackBang

Hectopat
Makaleler
1
Yer
Sivas
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Vatan bilgisayar'dan toplama pc yaptım, duyduğuma göre her yılbaşı %30 indirim oluyormuş onu hesaba katarak yeni bir sistem daha yaptım, sonra sepete baktığımda ''avantajlı fiyat'' yazısını gördüm. Acaba bu avantajlı fiyat yılbaşında indirime girer mi? yoksa aynı mı kalır?

78R4ma.png

Gördüğünüz gibi yılbaşı indirimi ile 3200TL. sorum şu ki yılbaşı indirimi o avantajlı fiyata etki eder mi? Yoksa 4740TL'ye mi alırım?
Eğer sadece normal fiyata etki ediyorsa zaten indirimsiz bilgisayarlar çoğu sitede daha ucuz.

Avantajlı fiyat üstünden %30 indirim yapmazlar emin olun. Vatan Bilgisayar %30 indirim olayını bıraktı. Fiyatları sabitlediler.
İlk zamanlar uzun süre aralıklarla %25-30 indirim yapıyorlardı. Daha sonra iki haftada bir yapmaya başladılar, sonra haftada bir.
En son hafta içi gittiğimizde ürün fiyatını beğenmeyip burun kıvırdığınızda gene indirim yapar oldular. Sonra baktılar bu işin sonu yok.
Şimdi yaparlarsa gene kırk yılda bir yaparlar. Ama emin olun avantajlı fiyatın üzerinden %30 indirim yapmazlar. 4568 değil de 4368 ödersiniz.
Belki de dolar artar indirim yaptık derler gene aynı parayı ödersiniz.

O zaman ben boşa pc'mi satıp yenisini alıyorum, en iyisi o fiyata 500gb bir ps4 alıyım. Ama ps4 kırıldı mı? o da önemli ya da ne zaman kırılır?

PS4 kırılmadı kolay kolay da kırılmaz. PS4 oyunlarına vereceğiz yüksek fiyatları düşünün. Bir kaç oyunda PC amorti eder.

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı