Vatan Bilgisayar KDV İndirimi

Dünyanın en kullanışsız sitesinden alışveriş yapmak kendi suçum. Maalesef Vatan Computer markasına sallayamıyorum. Yahu nasıl olur da internet üzerinden satış yapan bir firmanın "sipariş iptali" seçeneği olmaz. Hayretler içerisinde müşteri hizmetleri mesaisini bekliyorum.

Hocam vatandan bilgisayar almayı düşünüyorumda 4000 tl ye kadar monitör dahil olmak üzere bana bi toplama yada masaüstü sistem tavsiye edermisiniz ?? Şimdiden çok teşekkür ederim saygılar

Sanırım işlemciler 1.nesil, bazı sitelerde 2.nesil işlemciler satılıyor.

Vatan AMD Ryzen 5 2600X Socket AM4 3.6GHz/4.2GHz 19MB Önbellek 95W İşlemci
ince hesap AMD Ryzen 5 2600X Soket AM4 3.7GHz/4.25GHz 19MB Önbellek 95W 2.Nesil İşlemci

Aradaki performans farkını tam olarak bilmiyorum.

Ayrıca mimaridede 12nm/14nm gibi bir fark var.

Bu indirim ne zamana kadar sürer acaba? Bütün sistemi baya ucuza topladım ama sadece işlemci ve ekran kartı kaldı arkadaşlar ama işte fazla param kalmadı indirim uzun süreydi para toplardim

Hocam vatandan bilgisayar almayı düşünüyorumda 4000 tl ye kadar monitör dahil olmak üzere bana bi toplama yada masaüstü sistem tavsiye edermisiniz ?? Şimdiden çok teşekkür ederim saygılar
Senin için biraz baktımda Ryzen 5 2600 1090 TL iken düşük işlemci almak mantıksız gibi geldi. Elinde idaretende olsa bir monitör yok mu ? zorlasak Rx 580 8 GB ve Ryzen 5 2600 olan bir sistemi 4200 TL gibi bir bütçeye toplarız.
1547836838181.png

Ekran kartı olarak stoktaki mağazaların olduğu ilde isen şu.
MSI RX580 ARMOR 8G OC 8GB GDDR5 256Bit AMD Radeon DX12 Ekran Kartı - Vatan Bilgisayar
SEnin ilde yoksa.
MSI AMD Radeon RX 580 ARMOR 8G OC 8GB 256 bit GDDR5 DX(12) Fiyatı

@Caner Uncu Garanti olayı mı iyi vatan'ın? :D Hiç garantiye gitmediğin belli.

2060 içermesi gayet güzel 2060 dediğim gibi çok iyi bi kart almak isteyenlere. Genel fiyatı alacağınız performans karşısında yüksek ama fiyatlar hala iyi değil.
Haklısınız ama direk götürüp veriyoruz ya onu kastedmiştim. Hem de ürünü görerek alıyoruz o bakımdan. Ayrıca ben bir sorun yaşamadım garanti konusunda. Yeni aldığım HDD takır takır sesler çıkartıyordu verdim yenisini verdiler.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı