Vatan Bilgisayar MSI Anakart ve Ekran Kartlarında KDV İndirimi

Tercih meselesi elbette ama ne idüğü belirsiz oem parçalar satan internet sitelerinden ise giderim ürünü bizzat gözümle görerek kontrol ederek Vatan'dan satın alırım çok daha iyi.

Ayrıca Vatan'dan defalarca kez alışveriş yaptık hiç bir problem ile karşılaşmadık şu ana kadar. Savunmuyorum yanlış anlaşılmasın babamın firması değil sonuçta ama bu Vatan Bilgisayar'a karşı olan ön yargı neden gerçekten anlam veremiyorum doğrusu. Bu birazda şans işi.

Elektronik aletler şans işidir kısmen. Ürün dünya yol katedip geliyor firma sana açılmamış kapalı kutu ürün veriyor bozuk çıkarsa aracı firma ne yapabilirki. Bu Vatan olur, Sinerji olur, İtopya olur.

Biz anlatamıyoruz ve forumun en güzel özelliklerden biri olan " Göz ardı eti " kullanıcam. O arkadaş en iyisini biliyor diyip geçicez dostum. Dünya üzerindeki en iyi editör sensin harcanma buralarda.

Şikayet var sitesinde şikayet olmayan firmamı var şaka gibi insan ya.

@William Blazko Türkiye'deki firmaların çoğu kalitesiz, müşterilerine önem vermiyor vatansa hiç önem vermiyor dönüş bile yapmıyor ben bizzat kendim tecrübe ettim. Şikayet varı incelersen hiç bir şikayete geri dönüş yapılmamış.
Elektronik aletler şans işidir kısmen. Ürün dünya yol katedip geliyor firma sana açılmamış kapalı kutu ürün veriyor bozuk çıkarsa aracı firma ne yapabilirki. Bu Vatan olur, Sinerji olur, İtopya olur.

Biz anlatamıyoruz ve forumun en güzel özelliklerden biri olan " Göz ardı eti " kullanıcam. O arkadaş en iyisini biliyor diyip geçicez dostum. Dünya üzerindeki en iyi editör sensin harcanma buralarda.

Şikayet var sitesinde şikayet olmayan firmamı var şaka gibi insan ya.
Kapalı kutu mu hahahah vatandan veya başka bir firmadan aldığın ürünlerin sıfır hiç açılmamış olduğunu mu sanıyorsun devam et öyle sanmaya. Göz ardı edecekmiş ahahah .

Son düzenleme:
i5 7500 gtx 1050 ti ve 16 gb 2133 mhz ram var. Şuanki anakartım msi h110m pro vd ama anakartımı değiştirmek istiyorum ne önerirsiniz ?

İşlemciniz sınır, anakart yükseltmesi yaptığınız zaman üst nesillere geçemezsiniz (8 ve 9. nesillere). Üst nesillere geçmeniz için 8. nesil bir kart lazım onlarda 7. nesil kartları desteklemiyor. Bu durumda değiştirmeniz pek gerekli değil.
Eğer işlemci ve anakart düşünceniz olursa fiyat belirtirseniz yardımcı olurum.

İlla değiştirecem derseniz MSI Z270 SLI PLUS Intel Z270 Soket 1151 DDR4 3800MHz(O.C.) USB 3.1 Anakart - Vatan Bilgisayar önerebilirim. Ama sizin için çok gerekli değil bu durum.

İşlemciniz sınır, anakart yükseltmesi yaptığınız zaman üst nesillere geçemezsiniz (8 ve 9. nesillere). Üst nesillere geçmeniz için 8. nesil bir kart lazım onlarda 7. nesil kartları desteklemiyor. Bu durumda değiştirmeniz pek gerekli değil.
Eğer işlemci ve anakart düşünceniz olursa fiyat belirtirseniz yardımcı olurum.

İlla değiştirecem derseniz MSI Z270 SLI PLUS Intel Z270 Soket 1151 DDR4 3800MHz(O.C.) USB 3.1 Anakart - Vatan Bilgisayar önerebilirim. Ama sizin için çok gerekli değil bu durum.
Tamamdır teşekkür ettim. Neyse ilerde işlemciyle beraber yükseltirim en iyisi.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı