Vatan Bilgisayar kutusu açılmış monitörü iade alır mı?

Vatan Bilgisayar savunmasını yollamış, sonucu bekliyorum. Sizin iade etmeniz pek mümkün gözükmüyor. Monitörü aldığınızda o sorun varsa başta başvurmanız iyi olurdu. Ayıplı ürün için başvurabileceğiniz, sonuç alabileceğiniz zaman dilimi ilk 6 ay diye biliyorum. Yine de şansınızı bir deneyin, zararınız olmaz.
Monitörü aldıktan bir yıl sonra bu sorunla karşılaştım. İki yıl garantim var. Deneyeceğim şansımı.

Neden iade ediyorsunuz, sorun ne? Garantiye yollarsanız düzelmeyecek bir durum mu? Sorun ölü piksel ise ve yeterli sayıda değilse THH de çözüm olmayabilir.
Sorunum şu bağlantıda: Monitörde Beyaz Çizgi Var

Bu konuyu açtıktan sonra artmaya devam etti. Şu an ekranın tam ortasından da kocaman bir çizgi geçiyor. Son bir aydır bununla cebelleşiyorum. Gittikçe artıyor. Garantiye yollarsam düzelir belki fakat bozup gönderirler diye endişem var. Bu yüzden iade istemeyi düşünüyorum.

Sorunum şu bağlantıda: Monitörde Beyaz Çizgi Var

Bu konuyu açtıktan sonra artmaya devam etti. Şu an ekranın tam ortasından da kocaman bir çizgi geçiyor. Son bir aydır bununla cebelleşiyorum. Gittikçe artıyor. Garantiye yollarsam düzelir belki fakat bozup gönderirler diye endişem var. Bu yüzden iade istemeyi düşünüyorum.
Direkt olarak garantiye yollayın. Bozulur gibi bir şey söz konusu değil. Öyle bir şey olursa zaten direkt THH sizin lehinize sonuç verir. İade isteğiniz sonuç vermeyecektir diye düşünüyorum.

Geri
Yukarı