Vatan Bilgisayar Mağazada Olan Ürün Teşhir Ürünü müdür?

M.Çağatay

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar Vatan'dan ekran kartı aldım (kontrol etmedim ekran kartı daha parçaları tamamlamadığım için Vatan'da bıraktım) fakat burada bana teşhir ürünü olduğu söylendi. Sebebi ise internet sitesine girince stokta olan mağazalar diyor sepete ekleyemiyorsun ve bir arkadaş internet üzerinden alınamadığı için ürünün hangi mağazada olduğuna bakarken yanında teşhir ürünü yazıyor dedi. Bu ürünler teşhir ürünü müdür? ve mağazada olan ürünler neden internetten alınamıyor açıklayabilir misiniz?

Son düzenleyen: Moderatör:
Ben şöyle düşündüm, orası fiziki mağaza stok kontrol ettirip oraya gidebiliyorsun ama internetten sipariş ettiğinde başka bir depodan gönderilir diye düşünüyorum. Yani bana mantıklı olarak bu geldi.

Olabilir bende bilgisayar alacakken bir mağazada bir tane kaldığını söylediler bende gittiğimde teşhir ürünüydü gene de aldım. Fazladan stok varsa teşhir değildir tek bir tane varsa teşhir olabilir.

Bilgisayar bileşenlerini teşhir olarak almak sağlıklı bir şey değil. Gelen giden eline alıyor.

İnternet sitesinde bir ürünün bilgisinde teşhir ürünüdür diye bilgi verilmiş ise o ürün kutusu açılmış ve tüketiciye sunulmak ve tanıtılmak için tezgaha konulmuş bir üründür.

Satışa sunulmuş teşhir ürünü için hangi mağaza ise o mağazadan gönderilir.
Teşhir olmayan ürün veya ürünler için adresinize en yakın stok durumu olan mağazadan gönderilir.

Bazı ürünlerin sadece mağaza satışı olmasının sebebi ya teşhir ürünü olmasından kaynaklıdır yada sınırlı stok olduğu için mağaza üzerinden satışa açık ürün olmasıdır.

Son düzenleme:
Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı