Vatan Bilgisayar meşgul çalıyor

stahli

Kilopat
Makaleler
6
Yer
İstanbul
Daha fazla  
Meslek
Web Developer
Vatan bilgisayarı aradığımda sürekli meşgul çalıyor ve sitedeki sipariş takibi sayfası çalışmıyor, yani sayfa yükleniyormuş gibi olup öyle kalıyor. Bu sorunu şu anda benden başka yaşayanlarda varmı ?

Aynı sorun bende de var. 7.000 TL'lik alışverişi göremiyorum. 444 5656'yı aradım. Orada da göremiyorlar. Kredi kartından mesaj da geldi harcama oldu diye. :S

Son düzenleyen: Moderatör:
Sitedeki sipariş takibi bölümü benim bildiğim kadarıyla 1 haftadır çalışmıyor, sipariş durumunu öğrenmek için aradığımda ya meşgul çalıyor yada çok fazla sıra oluyor. Sorduğumda sürekli hazırlandığı söyleniyordu, bugün aradığımda ise onay aşamasında olduğunu söylediler. Bugün 5. gün bakalım daha ne kadar bekliycez.

Benim anlamadığım 5 gündür neyini onaylayamadılar dekontun. Sipariş takibi sayfası hala bozuk ama en azından kargoya verdiklerinde UPS kargo mail gönderiyor takip numarası ile UPS'in sitesinden takip edilebiliyor ve mailde tahmini olarak geleceği zamanı haber veriyorlar.

Arkadaşlar yaklaşık 15 dk bekledikten sonra müşteri temsilcisiyle görüştüm. Siteden kaynaklı bir hataymış siparişler sistemde görünüyorumuş. Yarın sabah bir daha siteyi kontrol edin. @Silinen üye seve seve :)

@vathek sağ olasın kardeşim :D Site düzelmezse sabah 9 da arayın ilk sırada oluyorsunuz ordan takip numaranız ile öğrenebilirisiniz.ben dün siparişi verdim bu gün kargoya vericeklermiş. telefon ile konusunca daha rahat .

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı