Vatan Bilgisayar Montaj Sorunu

Ben bursa vatan dan sistemi ben sectim internetten sonra gittim bunları verin dedim onlar kemkum etsede istediklerimi verdiler. Sistemi siz kurun dedim onlarda salı çarsamba gelip alın dedi ben inan madım ama gercekten durmadan arkada kuruyorlardı 2 kişi ve sırada çok fazla vardı bende tamam kurun dedim gelirim dedim.
Faturalarida vermediler belge ve fiş verdiler faturayı gelince veririz ama belgeyi bize vericeksiniz yoksa kasa veremeyiz dediler

Vatan ' dan aldım ama kendim topladım. Her bir parçasını itinayla, özenle taktım. Benim ilk pc toplama deneyimimdi. Açıkçası çok korkuyordum ama hiç de korktuğum gibi değilmiş. Vatan ' dakiler ne bir hoşgeldiniz, ne bir hayırlı olsun, hiçbir şey demiyorlar müşteriye. Bodrum şubesi bildiğin odun, bildiğin kütük. Yontmamışlar. Bu adamlara kasa toplattırır mıyım hiç?

Ben Kayseri Belsin şubesi'nden aldım Anakart ve Ekran kartını. Saolsun ben yaşlarda iyi bi arkadaş vardı güzelce beraber topladık bende yardım ettim. Başında durun arkadaşlar ne iş yaptırırsanız yaptırın. Çünkü mal sizin ve içinize sinsin bırakıp gitmeyin.

Ben Kayseri Belsin şubesi'nden aldım Anakart ve Ekran kartını. Saolsun ben yaşlarda iyi bi arkadaş vardı güzelce beraber topladık bende yardım ettim. Başında durun arkadaşlar ne iş yaptırırsanız yaptırın. Çünkü mal sizin ve içinize sinsin bırakıp gitmeyin.
keşke sizin orası gibi olsaydı şube çok doluydu bursa şube millet kasalarını sıralamış kasa toplamak için gün alıyordu millet adamların raflarda ürün kalmamıştı ekrankartı ssd ram anakart gibi ben sondan 3. rx590s.e aldım mağazada
şimdi vatanla konuştum normalde aldığınız gibi beraber toplanıyor sistemler ama bu hafta çok fazla sistem topluyoruz ve çok fazla kişi olduğundan toplayan az kişi var şuan bile durmadan şuan da toplama devam ediyor maaesef toplanınca sizi arayacağız dediler.

Son düzenleme:
Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı