Vatan Bilgisayar-OEM I3 12100F RTX 3060 Sistem alınır mı?

RAM'leri 32 GB, SSD'yi Team Force 1TB, ekran kartını ROG STRIX, anakartıda Prime yaptım bunu da alabilirim.

Her gün 10 kere bakıyordum ilk fiyatı 40k yaptılar sonra kaldırdılar. Arkadaşın attığı RX6750'li sistemde de aynı kart seçeneği var RAM'i 32 GB SSD'yi 1 TB yapıp onu alabilirim. Vatanla konuşup yaparlarsa onu alacağım montajlı olunca ekran kartı takılımı geliyor?
Ayrı.

Son düzenleme:
İlk konuşacağım buradaki yerlerle takarız derlerse siparişi vereceğim monitör olarak da ASUS TUF Gaming VG279Q1R bunu almayı karar verdim. Teşekkür ederim görüşleriniz için.

@xDraco Sinerji HE-7 Intel i5 13400F 16GB 512GB NVMe M.2 SSD RTX3060Ti [Oyun Bilgisayarı] bu sistemi gördüm dolaşırken bunu alsam verdiğim paraya değer mi PSU ve kasa kötü biraz.
Vatan harici yerden almayacağını söylemiştin dostum mantis sistemi alabilirsin ozellestirip. Bunun kasa PSU kötü evet.

Vatan harici yerden almayacağını söylemiştin dostum mantis sistemi alabilirsin ozellestirip. Bunun kasa PSU kötü evet.

Evet vatan da olsa oradan alacağım ama yok güzel sistem artık internetten alıp montajlatıcaz ya da biz takıcaz. Kafam çok karışık çoğu kişi AMD Radeon kartları kötülüyor biraz tedirgin oldum bir şey olur diye. Bir daha değiştirmem parçaları en az 5 - 6 yıl kullanırım. ASUS'un kalitesini hepimiz biliyoruz ona lafım yok kartların driverları sorunlu diyorlar. Var mıdır RX 6750XT de bir sorun gördünüz mü?

Evet vatan da olsa oradan alacağım ama yok güzel sistem artık internetten alıp montajlatıcaz ya da biz takıcaz. Kafam çok karışık çoğu kişi AMD Radeon kartları kötülüyor biraz tedirgin oldum bir şey olur diye. Bir daha değiştirmem parçaları en az 5 - 6 yıl kullanırım. ASUS'un kalitesini hepimiz biliyoruz ona lafım yok kartların driverları sorunlu diyorlar. Var mıdır RX 6750XT de bir sorun gördünüz mü?
6700xt kullanıyorum. Benzer kartlar hiç bı sorunum yok önerilen sürümün dışına çıkmam yeterli.

6700XT kullanıyorum. Benzer kartlar hiçbir sorunum yok önerilen sürümün dışına çıkmam yeterli.

Slate 6750XT sistemi almaya karar verdim. Kusura bakmayın şu an gerçekten kötü bir laptop kullanıyorum. O yüzden artık bıktım kasmalardan donmalardan şöyle kasmayan donmayan en iyisini istiyorum bütçemin yettiği, zaten Türkiye'de teknolojik alet almak zor. Bir kere alacağım ve yıllarca kullanacağım. İlk defa alacağım için biraz kafam karışık. Şimdi biraz daha kararlıyım teşekkür ederim.

Bu mağzalardan sistem almadığın sürece montaj yapmıyorlar bizzat sordum.
Ücret karşılığında bir parça bile takmazlarmı

Yeni konular

Geri
Yukarı