Vatan Bilgisayar OEM ürünler hakkında

@Metzero hocam ben de gece sipariş verdim kdv indirimlerini görünce. Ben de kendim toplayacağım. Sabah müşteri hizmetlerini aradınız mı onlar konuyla ilgili bir şey dediler mi ?
O konuyla ilgili aradım eksik parça meselesini sordum sorun yaşamazsınız dediler forumdan bi kaç arkadaşta böyle bi indirimde önceden almışlar diğer internetten araştırınca oem yazınca cok farklı şeyler cıkıyo ama bu kücük çaplı firmalar için geçerliymiş yani her hangi bi eksik olmayacak bileşenlerde gönül rahatlığıyla alabilirsin.

O konuyla ilgili aradım eksik parça meselesini sordum sorun yaşamazsınız dediler forumdan bi kaç arkadaşta böyle bi indirimde önceden almışlar diğer internetten araştırınca oem yazınca cok farklı şeyler cıkıyo ama bu kücük çaplı firmalar için geçerliymiş yani her hangi bi eksik olmayacak bileşenlerde gönül rahatlığıyla alabilirsin.
eksik parça derken hocam ? Şimdi aldığımız ürünler tamamen sıfır ürünler değil mi ? herhangi bir şekilde kullanılmış değiller değil mi ?

eksik parça derken hocam ? Şimdi aldığımız ürünler tamamen sıfır ürünler değil mi ? herhangi bir şekilde kullanılmış değiller değil mi ?
Kankam 0 ürünler sen konuyu tamamen takip etmemişsin galiba oem ürünler bazı forumlarda farklı şekilde anlatılıyordu bende bu konuyu açmıştım

Kankam 0 ürünler sen konuyu tamamen takip etmemişsin galiba oem ürünler bazı forumlarda farklı şekilde anlatılıyordu bende bu konuyu açmıştım
Takip ettim hocam da ben de normalde sıfır ürünler diye biliyorum. Arkadaşlar sağolsun cevap vermişler konunuzda, sizin müşteri hizmetleriyle konuşmanızı merak ettiğim için sordum. Teşekkür ederim cevabınız için.

Takip ettim hocam da ben de normalde sıfır ürünler diye biliyorum. Arkadaşlar sağolsun cevap vermişler konunuzda, sizin müşteri hizmetleriyle konuşmanızı merak ettiğim için sordum. Teşekkür ederim cevabınız için.
Sabah aradım. Öyle bir durum söz konusu değil geldiğinde ürünleriniz kontrol edin kutuda veya üründe bi hasar varsa kargo şirketinden dolayı tutanak tutturup iade edin dediler sadece

Merhaba iyi forumlar.
1 Haftadır sepetimde duran parçaları dün gece sipariş verdim. %18 KDV indirimi diye bir kampanya başlatmışlar ve bunlar OEM ürünler miş. Benim bundan haberim yoktu çünkü tüm ürünler sepetimde duruyordu satın aldıktan sonra OEM olduğunu fark ettim. Şimdi benim aldığım parçalar eksik veya kutusuzmu gelecek? Müşteri hizmetlerini aradım öyle bir şey söz konusu değil diyor. Forumlarda da OEM işlemcilerin çoğunun stok sogutucusu yoktur diyor, ürünler kutusuz olabilir diyor.

Parçalar:
MSI B450M-A PRO Max.
R5 3600.
MSI RX 5600XT Gaming X.
2x8GB 3000MHz G.Skill RAM.
500GB HyperX SATA SSD.
Corsair Delta 550+80 PSU'lu.

Kanka iyi günler bende aynı sistemi toplayacağım kaç paraya topladın sen.

Geri
Yukarı