Vatan Bilgisayar OEM ürünler hakkında

Metzero

Decapat
Makaleler
1
Merhaba iyi forumlar.
1 Haftadır sepetimde duran parçaları dün gece sipariş verdim. %18 KDV indirimi diye bir kampanya başlatmışlar ve bunlar OEM ürünler miş. Benim bundan haberim yoktu çünkü tüm ürünler sepetimde duruyordu satın aldıktan sonra OEM olduğunu fark ettim. Şimdi benim aldığım parçalar eksik veya kutusuzmu gelecek? Müşteri hizmetlerini aradım öyle bir şey söz konusu değil diyor. Forumlarda da OEM işlemcilerin çoğunun stok sogutucusu yoktur diyor, ürünler kutusuz olabilir diyor.

Parçalar:
MSI B450M-A PRO Max.
R5 3600.
MSI RX 5600XT Gaming X.
2x8GB 3000MHz G.Skill RAM.
500GB HyperX SATA SSD.
Corsair Delta 550+80 PSU'lu.

Son düzenleyen: Moderatör:
Hahaha, hayır. OEM ürünleri dediğimiz zaten bilgisayar parçaları. Vatan Bilgisayar kutusu açık olan ürün asla satmaz. Eğer açık kutu ile karşılaşırsanız iade edin. Cayma hakkınız mevcut. Size gelecek olan parçaların hepsi kapalı kutu olarak gelecek. İçiniz rahat olsun.

Hahaha, hayır. OEM ürünleri dediğimiz zaten bilgisayar parçaları. Vatan Bilgisayar kutusu açık olan ürün asla satmaz. Eğer açık kutu ile karşılaşırsanız iade edin. Cayma hakkınız mevcut. Size gelecek olan parçaların hepsi kapalı kutu olarak gelecek. İçiniz rahat olsun.
Valla sabah 9 a kadar uyumadım içime kurt düştü müşteri hizmetlerinin işe başlamasını bekledim. İçime su serptin resmen teşekkürler.

Dostum OEM den hangi ürünü satın aldın bir de kargon geldi mi ürünlerde bir problem falan var mı bende OEM'den hazır sistem almayı düşünüyorum da yardımcı olursan sende bizim içimize su serp :)

Parcaların hepsi fabrika cıkışlı 0 kapalı kutu olarak geliyor. Ürünlerde sıkıntı var ise fabrika cıkışlıdır onun da da zaten cayma hakkını kullanabiliyorsun. Sadece kargo biraz uzun sürebilir malum.

Dostum OEM den hangi ürünü satın aldın bir de kargon geldi mi ürünlerde bir problem falan var mı bende OEM'den hazır sistem almayı düşünüyorum da yardımcı olursan sende bizim içimize su serp :)
Kankam oem hazır sistem almadım. Kendim topladım sonra oem kdv indirimi diye bişey oldu 7000tl topladığım sistem 5800e denk geldi. Hazır sistem almanı önermem kalitesiz psular kullanıyorlar montajlarda sıkıntı yaşıyan var ürünlerin yorumundan bunları okumuştum kendim dizdim bu nedenle

Kankam oem hazır sistem almadım. Kendim topladım sonra oem kdv indirimi diye bişey oldu 7000tl topladığım sistem 5800e denk geldi. Hazır sistem almanı önermem kalitesiz psular kullanıyorlar montajlarda sıkıntı yaşıyan var ürünlerin yorumundan bunları okumuştum kendim dizdim bu nedenle
dostum kendin mi kurulum yapıcaksın ?

Geri
Yukarı