Vatan Bilgisayar Ön Sipariş İptali

• Konuyu başlatan Mert Kahraman
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 17
  • Görüntüleme 6B
Dostum dün gece sırf senin için ben de ön sipariş verdim. Fakat bir sorun olmadı. Adres, kart bilgilerim kayıtlı değilken nerden parayı alacaklar ki? Ön siparişte parayı da ürün eline geçmeden vermen gerekir.

Adresin kayıtlı olsa bile göndermiyorlar, göndermeleri için kapı da ödemeli seçeneği olması gerekiyor bu da vatanda yok. Havale seçeneğinde de asla göndermezler, ödemeyi yapmadığın sürece...

Adresin kayıtlı olsa bile göndermiyorlar, göndermeleri için kapı da ödemeli seçeneği olması gerekiyor bu da vatanda yok. Havale seçeneğinde de asla göndermezler, ödemeyi yapmadığın sürece...

Aynen kredi kartını yazmadığın sürece parayı alamıcaklar. Ama bekle belki parasız da gönderirler :p

Ön siparişi veren arkadaş parayı biran önce hazırlasan iyi olur, paranı yatırmassan IP adresinden mahalleni bulup Polis'e şikayet ediyorlar. Oradanda savcılığa bilişim suçlarından en az 2 ay yatarsın. Arkadaşımda da oldu bence hafiften parayı hazırla :(

Şaka yapıyorum, bişey olmaz :)

Ön siparişi veren arkadaş parayı biran önce hazırlasan iyi olur, paranı yatırmassan IP adresinden mahalleni bulup Polis'e şikayet ediyorlar. Oradanda savcılığa bilişim suçlarından en az 2 ay yatarsın. Arkadaşımda da oldu bence hafiften parayı hazırla :(

Şaka yapıyorum, bişey olmaz :)

Yok artık bir de idam cezasını unutmuşlar :)

Son düzenleyen: Moderatör:
Uyarı! Bu konu 12 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı