Vatan Bilgisayar Sipariş Teyiti

Hangi devirde yaşıyoruz ? Böyle Hizmet mi olur ? Kredi kartının numarsını veririm olur biter bu kadardır bu işler.

Fax'a gerek yok. Kartın ön yüzünü ve kimliğin arkalı önlü fotoğrafını okunaklı ​bir şekilde çek. Sonra sana gelen e-postada bir e-posta adresi var. O adrese gönder.

Ben böyle yapmıştım.

Bana gelen e-mailde ya fax ya da mail atmamı istediler nüfus cüzdanı fotokopsini ve kartın ön yüzünün fotokopisini. Nedeni de fatura kart sahibinin üzerine olmadığı içinmiş. 1 gün sonra fatura bilgisine yazdığım numarayı aradılar. Meğersem 444 56 56 numarasından da yapılıyormuş. bana gelen mailde bahsedilmedi bu. neyse aradık o numarayı , sipariş no felan istediler. öyle teyit ettik. sorun kalmadı eğer biri de böyle bir sorun yaşarsa vatan bilgisayarın müşteri hizmetlerini arasın bu numaradan 444 56 56 sonra 3 ü tuşlayın 2dk bekletip yetkili birine bağlıyorlar ordan teyit edebiliyorsunuz.

Uyarı! Bu konu 11 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı