Vatan Bilgisayar R5 2600 ve GTX 1660 Ti OEM Sistem alınır mı?

Karşılaştırma videolarını izleyebilirsin. Ciddiyim , RX580 1660ti dan aşağı kalır bir yanı yok.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Karşılaştırma videolarını izleyebilirsin. Ciddiyim , RX580 1660ti dan aşağı kalır bir yanı yok.

kardeşim anlayıp anlamam senin değerlendireceğin bir durum değil ayrıca bu bir öneri, kişi istediğini alır ya da almaz.
Bence izleyin biraz.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

kardeşim anlayıp anlamam senin değerlendireceğin bir durum değil ayrıca bu bir öneri, kişi istediğini alır ya da almaz.
Kanka Rampage PSU'lu kasayı öneriyorsan benim değerlendireceğim bir durum. Biraz araştır bakalım Rampage nasıl marka PSU'su kasası alınır mı? Sistemimi ya da başkasının sistemini "Tofaş" motoru gibi PSU'ya emanet etmem ettirmem!

Kanka Rampage PSU'lu kasayı öneriyorsan benim değerlendireceğim bir durum. Biraz araştır bakalım Rampage nasıl marka PSU'su kasası alınır mı? Sistemimi ya da başkasının sistemini "tofaş" motoru gibi PSU'ya emanet etmem ettirmem!

Kardeşim saçma sapan polemik yaratmayın. Kendi sistemini oluşturursun almak isteyen arkadaşa bilgisini verirsin. Benim önerdiğim sistemi de alay edermiş gibi eleştiremezsin. İlk önce kişiye saygın olsun, önerdiğim sistemi zayıf buluyorsan güzelce satın almak isteyen arkadaşa benden daha bilgiliysen sorunlarını yazıp yorumunu paylaşırsın. Oturup da bana sen bunu öneriyorsan bilgisizsin diye konuşamazsın, konuşamazsınız. Bundan sonra da bana alıntı yapıp yorum atmayın, sistem alacak kişiye de şimdiden hayırlı olsun.

Son düzenleyen: Moderatör:
Ayrıca sırf rampage diye rampage psu kötü olacak diye bir şey yok , adamlar fiyat performans olarak iyi bir ürün koyuyor. Ayrıca 80+Bronze.
İsterse Gold , Titanium , Bohr fark etmez içindeki kapasitöre , dirençlere bakılması gerek.Öyle 80+ Bronze ile iş kurtarılsa Gamemax var Frisby var.PSU konusunda tartışmayalım lütfen.

Rampage'in mousepadini bile aldığıma pişmanım, eşek bile daha iyi bence.
Hocam PSU'sunu ben de önermiyorum lakin bence bütçe düşükse mousesi falan alınabilir. Muhtemelen çok dalga geçilecek ama benim Everest mousem var. Profesyonel oyuncu olma gibi bir hayalim yok; bir kaç saat AC'mi oynayıp çıkıyorum, işimi de görüyor. Bence çok abartılıyor dandikliği çünkü 2 senedir kullanıyorum hala sıkıntı çıkarmadı. (Bütçem olsa ben de Corsair falan kullanırım ama bana sistemden kısıp klavyeyi/fareyi pahalı almak mantıklı gelmiyor.)

Son düzenleme:
Kardeşim saçma sapan polemik yaratmayın. Kendi sistemini oluşturursun almak isteyen arkadaşa bilgisini verirsin. Benim önerdiğim sistemi de alay edermiş gibi eleştiremezsin. İlk önce kişiye saygın olsun, önerdiğim sistemi zayıf buluyorsan güzelce satın almak isteyen arkadaşa benden daha bilgiliysen sorunlarını yazıp yorumunu paylaşırsın. Oturup da bana sen bunu öneriyorsan bilgisizsin diye konuşamazsın, konuşamazsınız. Bundan sonra da bana alıntı yapıp yorum atmayın, sistem alacak kişiye de şimdiden hayırlı olsun.
Sana diyecek bir şey bulamıyorum ya. Neyse sen bana karşı çıkmayıp gayet güzel bir dille sorunumu anlattığın için teşekkürler ama bir daha kimseye Rampage önerme lütfen.

Son düzenleyen: Moderatör:
Bence çok abartılıyor dandikliği çünkü 2 senedir kullanıyorm hala sıkıntı çıkarmadı. (Bütçem olsa ben de Corsair falan kullanırım ama bana sistemden kısıp klavyeyi/fareyi pahalı almak mantıklı gelmiyor.)
Bende klavyesini kullanıyorum ancak PSU gibi bir parçayı asla teslim edemem.PSU benim canımdan öte :D.Bir mouseye 450 ₺ verip SSD almamakta düpedüz manyaklık.Size katılıyorum.
Bundan sonra da bana alıntı yapıp yorum atmayın, sistem alacak kişiye de şimdiden hayırlı olsun.
Evet, dalga geçer gibi alıntılıyorum . Ne bu şiddet, bu celal.

Arkadaşlar öncelikle teşşekür ediyorum herkese
Vatandan elden almak zorundayım.
Elbet o fiyata daha iyileri var başka sitelerden de topladım daha ucuza geldi.
Vatan'dan alıcağım için 4600tl veya 4700tl çıkılabilir bir sistem önerir misiniz.
Bu fiyata daha iyi bir sistem toplayabilirsiniz isterseniz yardımcı olabilirim.
Vatan'dan alıcağım için 4600tl veya 4700tl çıkılabilir bir sistem önerir misiniz.

Son düzenleme:
Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı