Vatan Bilgisayar Sadece Montaj Yapıp Veriyorlar mı ?

Ben ilk defa pc toplattıracağım için herşeyi hazır gelmeyecek diye umuyorum,montajını yaptırıp eve getirip sistem kurduğumda gerekli programları kuracağım ama,driver falan onlara gerek olurmu ?Olursada cd falan verirlermi yanında?

Öncelikle her şey hazır gelmeyecek yazdığınız gibi. Montajı yaptırıp eve geldiğinizde öncelikle Windows kuracaksınız bana kalırsa öğrenciyseniz Dreamspark'tan Windows 8.1 alın. Daha sonrasında gerekli programları, driverları internetten indirebilirsiniz.

Öncelikle her şey hazır gelmeyecek yazdığınız gibi. Montajı yaptırıp eve geldiğinizde öncelikle Windows kuracaksınız bana kalırsa öğrenciyseniz Dreamspark'tan Windows 8.1 alın. Daha sonrasında gerekli programları, driverları internetten indirebilirsiniz.
Peki driver güncellemek için güvenilir bi program önerirmisiniz?El ile yapsam birşey farkedermi yani googleye driver indir yazıp kurmak?

Genellikle Win7 Ultimate öneriyolar oyun için.
Özelliklede oyun için Win 8.1 öneriyorum. Win 7'ye göre daha iyi performas sunuyor. Aksini idda edenler ıspatlasınlar.

Her vatan çalışanı sistem toplamasını ya da montajı bilmiyor.
O nedenle, eğer yapabiliyorsanız kendiniz kurun sistemi.

Özelliklede oyun için Win 8.1 öneriyorum. Win 7'ye göre daha iyi performas sunuyor. Aksini idda edenler ıspatlasınlar.

Her vatan çalışanı sistem toplamasını ya da montajı bilmiyor.
O nedenle, eğer yapabiliyorsanız kendiniz kurun sistemi.
Sistemi zaten topladım,sadece montajda çok emin değilim oyüzden onlara yaptırmak zorundayım.Win 8.1'i internetten indirsem olmazmı ki ?Bütçe zaten kısıtlı para yok :D

Sistemi zaten topladım,sadece montajda çok emin değilim oyüzden onlara yaptırmak zorundayım.Win 8.1'i internetten indirsem olmazmı ki ?Bütçe zaten kısıtlı para yok :D

Kardeşim daha kaç kere söyleyeyim? Dreamspark denilen şey Microsoft'un bir kuruluşudur ve öğrenciler için ücretsiz sürümler dağıtmaktadır başvurunu yaparsın Windows 8.1'ini alırsın. Zaten Windows 8.1 çoğu sürücüyü kendi kuracaktır. Aygıt yöneticisinden kurulmayanlara bakıp indirebilirsin. Özellikle driver bulma programını hiç ama hiç önermiyorum.

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı