Vatan Bilgisayar Servis Süresini Aştı

dewil26tr

Hectopat
Daha fazla  
Başlıktada belirttiğim gibi Vatan Bilgisayar servis süresini aştı, ekran kartımı teslim edeli 34 gün oldu, yani 20 iş gününü çoktan geçti. Verdiğim ekran kartı modeli Sapphire RX 590 Nitro+ S.E. Şu an ellerinde bu karttan bulunmamakta. Süreyi aştıkları için birebir değişim isteme hakkım varmış sanırım. Kart ellerinde olmadığı için nasıl bir süreç olucak benim için?

Arayıp yenisini istediğinizi belirtin, aksi takdirde tüketici haklarına şikayet edeceğinizi söyleyin. Sonrasında onlar gereken cevabı verecektir.

Bilemem fakat biraz beklersen elbet sana yenisini verirler tabii önce onları arayıp 20 iş gününü geçeli 1 hafta oldu demelisin ki bu onların kurallarına aykırı bir durum olduğundan en kötü yenisini gönderirler veya ellerinde hiç yoksa teselli olarak bir üst modellerini de gönderdikleri oluyormuş. Tabii bu sadece rivayet😂😂

Bilemem fakat biraz beklersen elbet sana yenisini verirler tabii önce onları arayıp 20 iş gününü geçeli 1 hafta oldu demelisin ki bu onların kurallarına aykırı bir durum olduğundan en kötü yenisini gönderirler veya ellerinde hiç yoksa teselli olarak bir üst modellerini de gönderdikleri oluyormuş. Tabii bu sadece rivayet😂😂
Rx590'dan sonraki kart modeli nedir ?

Rx590'dan sonraki kart modeli nedir ?
Şahsen ben bilmiyorum kusura bakma son 5 yıldır teknolojiyi hiç takip etmiyordum bu sene tekrar başladım teknolojiyi takibe ama iş işten geçti fakat sana burada yardımcı olacak arkadaşlar elbet olacaktır merak etme burası dopdolu kısa sürede cevabını alırsın. 😉

@dewil26tr Vatan Computer burada aracı, markalar ürünlerini Vatan aracılığıyla satıyor. Senin ekran kartının teknik servisini arayıp yasal süreyi geçtiğini, birebir değişim veya iade istediğini bildirmen gerekiyor. Olmazsa Tüketici Hakları Mahkemesi'ne gidebilirsin, ama en azından 3 ayda çözülür problemin. Onu da belirteyim.

Vatan Bilgisayar ile görüştüm biraz geç kaldım 21:45 gibi aradım sistemi kapatmışlar yarın erkenden arıyacağım o zaman talep forma açacaklarmış. Bir üst modelini vermek isterlerse bir üst modelini bilen var mı RX590'nın?
Vatan Bilgisayar ürünü aldığım fiyatını bana iade etmeyi tercih etti bende kabul etmedim. Ürünün bire bir değişimini talep ettim onuda kabul etmedi. Nasıl bir yol izlemeliyim ürünün tedarikçisi Endex Bilişim'imiş.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı