Vatan Bilgisayar sonradan alınan SSD'ye kurulum yapar mı?

342524

Hectopat
Makaleler
3
Bugün PC'yi Vatan Bilgisayar teknik servisine bıraktım. Bana SSD'yi eğer sonradan alındıysa HDD'ye Windows 10 kuracaklarını söylediler. Çünkü PC HDD ile geldi. Yani şimdi HDD'ye mi kuracaklar Windows'u? SSD'yi sonradan aldığımı söylemedim.

Bugün PC'yi Vatan Bilgisayar teknik servisine bıraktım. Bana SSD'yi eğer sonradan alındıysa HDD'ye Windows 10 kuracaklarını söylediler. Çünkü PC HDD ile geldi. Yani şimdi HDD'ye mi kuracaklar Windows'u? SSD'yi sonradan aldığımı söylemedim.
Siz söylemeseniz bile onlar anlar merak etmeyin. Windows'u HDD'ye kurucaklar. SSD'ye format istiyorsanız kendiniz yapabilirsiniz.

Ne yaparlarsa yapsınlar hocam sen gelince tekrar kurarsın.

Kendinizde sisteme format atabilirsiniz hocam. Çok zor değil. İnternette bir sürü rehber var.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.

Maalesef HDD'ye atacaklar.

Kendinizde sisteme format atabilirsiniz hocam. Çok zor değil. İnternette bir sürü rehber var.

Format atmayı biliyorum zaten.
Maalesef HDD'ye atacaklar.
Yani bilmiyorum. Yeni formatlamıştım.

Geri
Yukarı