Vatan Bilgisayar Şubeye Gönderme Sorunu

TyrionLannister

Hectopat
Yer
King's Landing
Daha fazla  
Meslek
Babamız zengin
Arkadaşlar benim iznim olmadam gidip direkt şubeye göndermişler. Ankara mahmut bey hub'a gönderdiler. Ne zaman alıcam belli değil. Bide salaklar tüm ürünlere aynı sipariş kodunu yazmışlar. Bu kadar salak bir çalışan olamaz.

Arkadaşlar benim iznim olmadam gidip direkt şubeye göndermişler. Ankara mahmut bey hub'a gönderdiler. Ne zaman alıcam belli değil. Bide salaklar tüm ürünlere aynı sipariş kodunu yazmışlar. Bu kadar salak bir çalışan olamaz.
Her şubeye gönderileceğinde senden izin isteselerdi... O ürün daha sana gelene kadar kaç şubeden gelip geçecek.

Cuma günü versen de farketmez. Tek siparişi olan sen değilsin. Ayrıca cuma günü verilen siparişler hafta sonu tatiline takılabiliyor ve ilk iş gününde kargolama yapılıyor.

Son düzenleme:
Teşekkür ederim arkadaşlar ama içim içimi yiyor. Bazı forumlarda ve technopat da dolaşırken vatan bilgisayarın internet sitesinden yapılan alışverişlerinin çok sıkıntılı olduğunu okudum. 06.06.2014 tarihinde alışveriş yaptım. Kargoya 1 ürün verilmiş herhalde çünkü 1 tane takip kodunu tüm ürünlere yapıştırmışlar. Ne zaman elime geçer sipariş ettiğim ürünler yada hiç geçmez mi ?

Vatan Bilgisayar'dan ilk alışverişim bu o yüzden pek alışık değilim bu duruma çünkü diğer alışveriş sitelerinden bir ürün aldığımda 2-3 günde elime geçerdi. Herhalde kargo şirketinin ups olmasından dolayı. Yurt dışı için çok başarılı bir kargo şirketi olabilir ama yurt içi için berbat bence.

Uyarı! Bu konu 11 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı