Vatan Bilgisayar Kargo Sorunu

Bu zamanlar sokağa çıkma yasağı ile birlikte çok yoğunluk oluştu. Bunla birlikte Vatan Bilgisayar kargo hizmetine tam destek vermediğinden (onlar bilgisayar yapıyor. Hepsiburada gibi kargo desteklemıyorlar) bu sebeple biraz sürebilir.

Bu zamanlar sokağa çıkma yasağı ile birlikte çok yoğunluk oluştu. Bunla birlikte Vatan Bilgisayar kargo hizmetine tam destek vermediğinden (onlar bilgisayar yapıyor. Hepsiburada gibi kargo desteklemıyorlar) bu sebeple biraz sürebilir.
Maalesef bekleyeceksiniz. Bütün internet üzerindeki tüm mağazalar yoğun, anlayış gösterin.
Anlayış göstermeyeceğim çünkü ürünün Çarşamba gün (söylediklerine göre) faturası kesildi ve montajı yapıldı. Ama inatla kargoya vermiyorlar. Salı günü aradığımda Çarşamba, Çarşamba günü aradığımda Perşembe ve bu gün aradığımda ise Cuma günü kesin verilir dediler. Ama gel gör ki hala bekliyorlar.

Anlayışla karşılayın pandemi var bir de bayram var biraz daha bekleyebilirsiniz.
1 haftadır bekliyorum, siz 2. haftayı da bekleyin diyorsunuz. Önceki bilgisayarımı satıp aldım, satmasam beklerim ama telefondan en fazla ne yapabilirim? Canım sıkılıyor, bunalıyorum evde daralıyorum.

1 Haftadır bekliyorum, siz 2. haftayı da bekleyin diyorsunuz. Önceki bilgisayarımı satıp aldım, satmasam beklerim ama telefondan en fazla ne yapabilirim? Canım sıkılıyor, bunalıyorum evde daralıyorum.

Tüketici hakem heyetine başvur diyeceğim de uğraşmana değer mi bilmem. Telefondan istediğin kadar konuş birşey yapmazlar büyük ihtimalle.

Heryer de böyle diyeceğim ama diyemiyorum. İki farklı siteden sipariş verdim. Birisi kargoya verdi diğeri hala ürün paketleme aşamasında 2 gündür. Kargoya veren her türlü veriyor açıkçası. Babam N11' de mağazası var. Aynı gün kargoya veriyor. Bir kere bile 2. gün kargoya vermedi. Keşke herkes böyle olsa.

Geri
Yukarı