Vatan Bilgisayar Toplama PC İade Etme

Ne alaka hocam? Vatan sanki üretici firma mı, diğerleri gibi başka firmaların ürününü satıyor. Teknoloji şans işidir.
Aynen öyle teknoloji şans işi ama. Vatan bir tık pahalı satıyor. Birde müşteri hizmetleri konusunda çok vasat. Sistem toplamaya gidiyorum OEM'ci arkadaşın birşey bildiği yok.

Vatan'dan ürün almayın diye bangır bangır bağırılıyor forumda ama geçmiş olsun. Ben sadece acınızı paylaşmak için yazdım. Zorlu bir süreç olucak..
Vatandan almayın etmeyin yapmayından ziyade ne ürünü ne fiyata aldığınız önemlidir. Vatan pahalı sattığı için almayın derim yoksa arıza onarım değişim özetle servis süreci çoğu firmada aynı şekilde ilerliyor.

PSU nun iyi kalitelisini alırsan sorun yaşama şansın tabi ki daha az ama gidip kalitesiz bir ürün alırsan nereden alırsan al sorun şansında bir o kadar yükseliyor.

Cooler master PSU ikinci kez servise gittiği için para iadesi yapıldı. Şu an ki Thermaltake smart rgb 700w ve cızırtı ses sorunu başladı. Ses günden güne artıyor. Servis sürecini beklemekten işlerimi yapamıyorum.

Ürün değişiyor, servise gidiyor, yine geliyor, olmuyor bu sefer yine kaliteli farklı bir marka ile değiştiriliyor onda da sorun çıkıyor. PSU lardan evvel elektrik tesisatınızla ilgili bir durum olup olmama ihtimalini düşündünüz mü? Tamam teknoloji şans işi de 2-3 defa aynı parçanın sıkıntı çıkarması da pek normal değil.

Vatan bilgisayarı kötüleyenler için yazıyorum bu zamana kadar Vatan bilgisayardan sayısız alışveriş yaptım hiç sorun yaşamadım benim şahsi fikrim Vatan bilgisayar internetteki İtopya,Teknobiyotik.Sinerji vs. gibi mağazalardan daha güvenilir.

Vatan bilgisayarı kötüleyenler için yazıyorum bu zamana kadar Vatan bilgisayardan sayısız alışveriş yaptım hiç sorun yaşamadım benim şahsi fikrim Vatan bilgisayar internetteki İtopya,Teknobiyotik.Sinerji vs. gibi mağazalardan daha güvenilir.
Güvenilirlik konusunda evet, neredeyse her İl de mağazası olan kendini kanıtlamış bir firma. Bende bugüne kadar sorun yaşamadım. Sadece biraz dahalı pahalı ve müşteri hizmetleri vasat.

Güvenilirlik konusunda evet, neredeyse her İl de mağazası olan kendini kanıtlamış bir firma. Bende bugüne kadar sorun yaşamadım. Sadece biraz dahalı pahalı ve müşteri hizmetleri vasat.

Bazı ürünleri piyasadan daha uyguna satıyor onun haricinde KDV indirimleri olduğu zaman fiyatlarda baya indirim oluyor örnek vermem gerekirse Asus Rog Strix RTX 2070 OC modeli 3.699 Tl ye satılmıştı KDV indiriminde. Müşteri hizmetlerinden yanada hiç sorun yaşamadım ellerinden geldiğince yardımcı olmaya çalışıyolar.

Vatan'dan ürün almayın diye bangır bangır bağırılıyor forumda ama geçmiş olsun. Ben sadece acınızı paylaşmak için yazdım. Zorlu bir süreç olucak..
Vatandan onlarca OEM ürünü satın aldım en ufak bir problem bile yaşamadım çok şükür. Ama yaşamayacağım anlamına da gelmez tabi.
Vatan Bilgisayar'a öcü muamelesi de yapmamak lazım. Teknolojik ürünler şans işidir. Kimi hiç problem yaşamaz kimi aldığı her üründe problemler ile boğuşur.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı